1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модни трендови зима 2011/12

Дискусија во 'Мода и стил' започната од Miss-Beauty, 12 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Miss-Beauty

  Miss-Beauty Активен член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2011
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  1
  Зимата е тука, па затоа сите треба да бидеме во тренд :)
  Тука може да прикачувате слики од зимска облека за зимата 2011/2012.
   

  Прикачени фајлови:

  • ggtyrt.jpg
   ggtyrt.jpg
   Големина на фајлот:
   33,7 KB
   Прегледи:
   651
 2. femina90

  femina90 Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2009
  Пораки:
  3.997
  Допаѓања:
  2.346
  H&M
  [​IMG][​IMG][​IMG]
  Rocco Barocco
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Christian Dior
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Hermes
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Mango
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
  Donna Karan
  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Miss-Beauty му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Sanela94

  Sanela94 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 август 2011
  Пораки:
  62
  Допаѓања:
  29
  Зимски јакни и капути

  :inlove:
   

  Прикачени фајлови:

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.