1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Модни трендови лето 2013

Дискусија во 'Канта' започната од ristovaa1, 29 мај 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ristovaa1

  ristovaa1 Активен член

  Се зачлени на:
  29 мај 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  7
  нова сум на форумов и не сретнав ваква тема,ајде да зборуваме за модните трендови за ова лето,што е тоа што ке биде IN што не... :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.669
  Допаѓања:
  64.954
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.