1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моето име е Ерл (My name is Earl)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од Shoshanna, 17 февруари 2013.

 1. Shoshanna

  Shoshanna Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  27
  Допаѓања:
  4
  Мислам серијава заслужува да се издвои. Ја барав низ темите ама не ја најдов.
  http://www.imdb.com/title/tt0460091

  Добра серија за опуштање, има доста хумор, барем во првите две сезони :)
  Штета што не ја продолжија, остана недовршена, а како што сум љубопитна мн. ми е мака што не се разјасна крајот на 4тата сезона :(

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]

  Најфаца се Џој и Дарнел, а Каталина ми е најдосаден лик.
   
 2. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.457
  Допаѓања:
  1.559
  Пол:
  Женски
  И јас ја имам изгледано серијава, многу е смешна. Ама не ја памтам баш убаво, одамна беше :D некогаш морам да ја повторам. Една од најсмешните серии според мене.
  Ренди е закон :bow:
   
 3. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.599
  Серијата е одлична, ги имам изгледано првите 3 сезони буквално во рок од неколку денови.
  Кастингот е супер, главниот лик е урнебесно смешен, братчето бетер, како и неговата бивша жена и Каталина.
  Одлична забава и супер хумор, штета што ја прекинаа серијата.
  Ова е инаку една од моите први загледани серии, онака, како сериозен и посветен (да не кажам манијакален) гледач на сериски филмови, :D па мошне ми е драга.
  :)

  Препорачувам, епизодите се кратки по 20тина минути, и одлични за пополнување време и опуштање.
  :)
   
  На Hipster му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Ја имам изгледано цела, лани лето мислам ја смачкав у недла дена, зашто е заразна и смешна :)
  Најгупавата работа е што ја прекинаа и тоа баш кога беше интересна.
  НЕмам некој ептен омилен лик, сите ми беа интересни и урнебесни на свој начин :)
  КАталина ми беше многу смешна и целата таа прича меѓу неа и Ренди.
  Ренди, ќурка не му е рамна :rofl:
  Носи некоја интересна порака серијава, биде фин спрема другите за да и тебе ти се насмее среќата.
  Не дека е далеку од вистината, не?
  Кarma is a bitch!
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.