1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Може да ми помогнете за една лектира?

Дискусија во 'Канта' започната од Anastasija1423, 14 јануари 2018.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Anastasija1423

  Anastasija1423 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
 2. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  12.179
  Допаѓања:
  70.076
  Пол:
  Женски
  Која лектира? Што треба?
   
 3. Anastasija1423

  Anastasija1423 Активен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2018
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Да се раскаже,а јас немам време ;( ,,Бескрајна прикзна” или ,,Кристална планета” од Томе Арсовски
   
 4. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  26.876
  Допаѓања:
  175.336
  Пол:
  Женски
  А зашто не читаше до сега?
   
  На Anastasija1423 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.