1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Може да те чeстам пијачка?

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од Unfaithful18, 23 јули 2012.

  1. Anon

    Anon Популарен член

    Се зачлени на:
    24 септември 2011
    Пораки:
    830
    Допаѓања:
    1.789
    Пол:
    Машки
    Па добро како да ти почнат муабет?
     
  2. trixy

    trixy Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 мај 2016
    Пораки:
    196
    Допаѓања:
    882
    Пол:
    Женски
    Па верувам и девојчево преферира ,,Здраво, јас сум _____ и би сакал да се запознаеме" but I'm no expert xD
     
  3. Prijatelot

    Prijatelot Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 февруари 2015
    Пораки:
    2.321
    Допаѓања:
    2.777
    Пол:
    Машки
    Ne profi stvar koja shto nikogash ne sum ja pravel za da zapochnam muabet so zhena.
    Poznato e deka zhenite sakaat stabilnost, mokj, pari i mazh so golem penis.
    Postoat mazhi koi ne znaat kako da gi upotrebat parite pa gi troshat na pijachki vo disko.
    Gledano od ekonomichen aspekt toa e mnogu interesna rabota.
    Mnogu mashki bi mozhele da pijat gaga preku cenetosta na zhenskata ubavina.
    Nekoja dadichka [ nepoznata ] koga bi mi pushtila pijachka tuku -taka, bi se prashuval koja i e namerata.... :?:
     
  4. КикиМаус

    КикиМаус Популарен член

    Се зачлени на:
    27 јули 2016
    Пораки:
    2.125
    Допаѓања:
    17.687
    Сакам да честам и дозволувам да ме почестат пијачка, но само доколку се дел од екипата на маса или доколку е личноста со која сум излегла.
    Рандом дофрлени пијачки не прифаќам. Може шпанска мушичка ќе ми стави во пијачката па ќе сакам уште една, после ќе ме збори низ ск дека во трошок сум го ставила хахаха
     
  5. Queen8

    Queen8 Популарен член

    Се зачлени на:
    8 февруари 2018
    Пораки:
    4.279
    Допаѓања:
    20.711
    Пол:
    Женски
    Најчесто им служи на рандом особите како начин на додворување, ако ја прифатите пијачката, може да испрати уште некоја и потоа некако да се приближи, посебно ако се пие алкохол, се надева дека во така опуштена состојба полесно ќе загриза личноста која е на мета, односно почестена.
     
    На Lovelybaby<3, Недопирлива5 и Aleksandra9999 им се допаѓа ова.