1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Можност за бесплатно зачленување во АВОН

Дискусија во 'Канта' започната од bile991, 2 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. bile991

    bile991 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    10
    Здраво,
    Јас сум Биле и сум веќе подолг период претставник на АВОН. Задоволна сум од производите коишто сум ги пробала, па ви сакала и на вас да ви ја пружам можноста одблиску да се запознаете со сите производи како и можностите за напредување коишто ви ги нуди АВОН . Како што пишав и погоре зачленувањето е бесплатно, потребно е само фотокопија од лична карта. Порачките се прават на интернет и има достава до дома. Сите коишто се заинтересирани можат слободно да ми пишат.
    Поздрав
    П.С еве ви и АВОН брошура од оваа кампања. Порачките од оваа кампања се прават уште бо недела и понеделник.Разгледајте па очекувам коментари :)

    http://www.avoncosmetics.com.mk/PRSuite ... chure.html
     
  2. Gordana10

    Gordana10 Форумски идол

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    6.898
    Допаѓања:
    9.184
    Пол:
    Женски
    Мислам дека темава би требало да стои во темите за лице,тело,коса.Интересно што има можност за бесплатно зачленување,ќе го видам каталогот,повеќе имав интерес за орифлејм,иако си имам отворено тема на соодветното место,па си ги читам мислењата :) имав користено спрејови за тело од авон,се мислев дали повторно да нарачам,а претпоставувам дека тоа бесплатно зачленување има рок до кога трае,оти веројатно не би им се исплатило така постојано да има бесплатно зачленување,ме интересира дали може и преку нет или треба да се оди директно во Авон?
     
  3. bile991

    bile991 Истакнат член

    Се зачлени на:
    2 јули 2010
    Пораки:
    129
    Допаѓања:
    10
    Нова сум на форумов и не знаев кај да ја стаам темава па мислев најдобро е тука. Ако мозе некој да ја премести слободно :)
    Кој спрејови ги имаш користено ? Од кај си ги набавувала ? Би сакала ли да си ги добиваш бесплатно ?
    Бесплатното зачленување трае цело време, само во твоја корист е колку побрзо ке се зачлениш. Ако имаш мсн, скајп или фб пиши ми ке те аднам па да си направиме муабет, и да ти препорачам некои производи коишто мислам дека би ти се допаѓале а и да те запознаам со можностите коишто ги нуди АВОН.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.