1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Можно ли е ???

Дискусија во 'Канта' започната од Lacrimosa, 13 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.929
  Пол:
  Женски
  Кога ќе отвориш во "секс" одма на првата страна има тема "Дали сум бремена"
  Нека не ве совладува паниката, разгледајте прво :)
  И одговорот е не. ;)
   
 2. brmbrmbrm

  brmbrmbrm Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 септември 2010
  Пораки:
  16
  Допаѓања:
  0
  фалаааа :)
   
 3. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Темата ја заклучувам затоа што има несоодветен наслов и има иста ваква тема seks/dali-sum-bremena-t424/.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.