Моите слушаат турбо фолк а јас спротивно од тоаа

Дискусија во 'Канта' започната од stefigirl, 11 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stefigirl

  stefigirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2011
  Пораки:
  325
  Допаѓања:
  123
  Здравооо!! :)
  Вака значи мајка ми татко ми и дедо ми по цел ден слушааат турбо фолк :fubar:
  ме нервирааат кога и да влезеш во дневна тв-то ечиии!! :@ :@ :@
  Јас слушам рап хип хоп и тие ствари сеа што се у мода ! :?:
  немозам веќе да издрзамм ГРРРРРРРРРРРРРРРРР :@ :@
  Совет? :?:
   
 2. Cynthia

  Cynthia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 август 2011
  Пораки:
  620
  Допаѓања:
  2.366
  Пол:
  Женски
  Па тоа треба да се убие, под итно! Како смеат да слушаат музика која им се допаѓа и ги расположува?
  Чупенце, седни ги во кругче и кажи им барем да намалат. Објасни им дека не ти се допаѓа таа музика и веќе кога толку запнале по цел ден да слушаат, нека биде потивко :)
  Нема тука некои математички задачи за решавање па совет да бараш :^)
   
 3. K.Mari4ka

  K.Mari4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  1.456
  Допаѓања:
  1.558
  Пол:
  Женски
  Ништо неможеш да направиш, ако они тебе ти кажат да намалиш кога слушаш музика тогаш и ти можеш да им речеш. Иначе тоа се вкусови и неможеш на некој да му забраниш да слуша тоа шо сака. И мајка ми кај мене слуша само на пинк воа српскиве, само не многу гласно оти она самата не сака гласна музика, така да ја воопшто не седам таму додека си слуша жената си пукам кај мене рапче :) остај ги па ти шо сакаат нека слушаат не им влегуј таму шо ќе правиш во дневна :P
   
 4. vaga95

  vaga95 Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јуни 2011
  Пораки:
  787
  Допаѓања:
  1.783
  ха ха ха..совет: ој фрли се
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.828
  Допаѓања:
  53.835
  Пол:
  Женски
  Темата не поттикнува дискусија.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.