1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моливче за очи

Дискусија во 'Канта' започната од theladyA, 14 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. theladyA

  theladyA Активен член

  Се зачлени на:
  14 септември 2012
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Можете ли да ми препорачата некое моливче за очи во зелена боја што не се размачкува. Го користев од Golden Rouse но многу брзо се размачкува.. Користите вие некое што не се размачува,на која фирма е?? Фала однапред.
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.