1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моменти кога сте се засрамиле пред родителите

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од BarbaraMorii, 21 јануари 2011.

  1. BarbaraMorii

    BarbaraMorii Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    439
    Допаѓања:
    1.651
    Пол:
    Женски
    Значи јас многу пати сум се засрамувала пред родителите повекето се несакајки па би сакала да ги споделиме заедно тие незгодни случки.
    Јас да ви раскажам една случка која сум се засремела пред татко ми :$
    Лани летово на одморот на плажа излегував од морето и ми се изместил горниот дел на купaќите и одидов кај татко ми да ми даде крпа и кога ме виде се насмеа но и на него му падна страм и потоа мајка ми ми даде еден знак со очите кога видов ми идеше да се закопам по песокот :D :D :$ :$
     
    На Meckicja, Smilleeeeee, angelche16 и 2 други им се допаѓа ова.
  2. lolyta777

    lolyta777 Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2011
    Пораки:
    2.337
    Допаѓања:
    6.899
    Пол:
    Женски
    Бев кај моите родители на гости, влегов во спална да го надојам бебето и неочекувано татко ми ми влезе и ме виде разголена.Мојот најголем срам.
     
    На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Dushica-sk

    Dushica-sk Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јануари 2010
    Пораки:
    5.048
    Допаѓања:
    3.924
    Кога мајка ми ми најде делче од кондом на полицата .. мислев ќе умрам тој ден :tmi: :tmi: :tmi:
     
    На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
  4. pufi-cufi

    pufi-cufi Популарен член

    Се зачлени на:
    12 октомври 2010
    Пораки:
    382
    Допаѓања:
    1.764
    Кога си дојдов пијана ама она дрво и незнаев да си ги слечам штиклите, 15 мин. се мачев, ме сетила мајка ми и ете ти ја пред врата :worried: Eдна недела после тоа во очи не можев да ја погледнам од што ми беше страм, затоа што брат ми кој е 6 год. поголем од мене не си дозволил такво нешто, и сега ми е неубаво кога ќе се сетам...ц ц ц :lol:
     
    На Osamena devojka, angelche16, LittlePinky и 2 други им се допаѓа ова.
  5. BoaVista

    BoaVista Форумски идол

    Се зачлени на:
    23 август 2010
    Пораки:
    3.911
    Допаѓања:
    31.650
    Пол:
    Женски
    Кога мајка ми ми најде пакетче кондоми во ташна. Бев прва година на факултет и знаеа дека имам веќе двегодишна врска, ама пак ми беше незгодно :$ И ми вика мајка ми, срамота е да носиш презервативи во ташна, а јас пак ќе се вадам, и викам абе ни ги даваа на факултет бил ден против сидата и затоа. Мајка ми само се насмевна и вика, е арно де, ама вчера беа три, а денес се два. Пропаднав во дно земја :$
     
    На Johndeer, victoria, Juicy и 45 други им се допаѓа ова.
  6. firequeenn

    firequeenn Популарен член

    Се зачлени на:
    15 декември 2010
    Пораки:
    2.019
    Допаѓања:
    5.943
    hahaah BoaVista ме насмеа со кондомиве :D
    кај мене еден срам имаше ланското лето на среде ручек со роднините си ждригнав како по навика, ама онака јакоо ..како теленце некое :D потоа се вцрвив цела заборавив дека има 15 души на маса :)
     
    На blady, WarriorAngel, ana.ubavkata и 3 други им се допаѓа ова.
  7. La.Reina.Del.Sur

    La.Reina.Del.Sur Истакнат член

    Се зачлени на:
    1 мај 2011
    Пораки:
    1.508
    Допаѓања:
    3.878
    пред некое време ме фати преголем срам, бев излезена со дечкоми и така седнавме на едни клупи покрај езеро а мајками и уште 3 нејзини пријателки пешачеа, а јас опната кј дечкоми во скут и онака страсно си се бакнувавме, а овие типкиве поминаја и рекоа и ние бевме млади.... Цела недела се срамев да ја погледнам мајками, моите знаат се, али сепак во понезгодна ситуација не сум се нашла у живот :$
     
    На Smilleeeeee, angelche16 и connie им се допаѓа ова.
  8. Trendafilka

    Trendafilka Форумски идол

    Се зачлени на:
    28 декември 2009
    Пораки:
    5.941
    Допаѓања:
    27.596
    Па не се срамам од моите родители.
    Ама воопшто.
    Еве пред некој ден, си го разгледував веб сајтот на секс шопот Либидо :lol: и не сум го минимизирала прозорчето.
    Отидов до вц, татко ми влегол да игра карти на компјутер и нормално - го видел сајтот отворен.
    :D
    Ниту рече нешто, ниту јас обрнав внимание.
    Whatever.
     
  9. bojana26

    bojana26 Истакнат член

    Се зачлени на:
    23 март 2010
    Пораки:
    36
    Допаѓања:
    3
    Кога мајками дозна кој ми е дечко. Ме утепа од зафркавање. МИслам готова бев тој ден
     
  10. ciribiribela

    ciribiribela Популарен член

    Се зачлени на:
    12 август 2010
    Пораки:
    1.272
    Допаѓања:
    651
    Пол:
    Женски
    Јас кога мајка ми дозна дека не сум невина :lol:
     
  11. digitron

    digitron Истакнат член

    Се зачлени на:
    19 април 2011
    Пораки:
    38
    Допаѓања:
    5
    Eden od pogolemite sramovi mi bese,koga na edna nova godina si dojdov doma drvo pijana i tatkomi me preslakase cela i potoa me kapese vo kada za da mozam da se svestam.posle toa sramno slucuvanje na tatkomi nemozev edna nedela da go poglednam vo oci :sweat: :(
     
    На connie и stojanovskAIrina им се допаѓа ова.
  12. slavica999

    slavica999 Популарен член

    Се зачлени на:
    27 декември 2009
    Пораки:
    4.327
    Допаѓања:
    5.333
    Имам само еден таков од кој бев закопана во земја. Дознав дека сум бремена и како да му кажам на татко ми (имав завршено факс, работев и не смееше мене тоа да ми се случи :) ). Доаѓа тој од работа, седнуваме да ручаме и јас вртам некои бош муабети ама никако да ја голтнам кнедлата и тој наеднаш - кој месец си бремена???
    Ке пукнев од мака и поред тоа што тој беше весел и ок, ама мене ми беше срам
     
  13. ElleS

    ElleS Истакнат член

    Се зачлени на:
    3 мај 2011
    Пораки:
    625
    Допаѓања:
    210
    Кога дочекав мајка ми да ме трезни цело сабајле :|
     
  14. Phyramide

    Phyramide Популарен член

    Се зачлени на:
    12 јули 2010
    Пораки:
    3.009
    Допаѓања:
    14.809
    Не се срамам од најобични работи ниту пак сум се срамела. Кондоми и цигари пронајдени од моите не ме мачат.
    Не е дека се се кажува и се се гледа, сепак некој лимит сме имале и имаме, па така на пример вибратор со мајка ми не би купувала заедно. Ниту пак намеравам да и се пофалам со најновиот пар на секси подвезици.

    Повеќе се срамам од суштински работи. Како еднаш, кога имав 26 кога си позајмував пари од нив, а јас веќе вработена, живеев сама, и краветина голема си барав на заем пари :tmi:
    И до ден денес ми е срам ако сум во тесно со пари да и побарам на мајка ми колку за закрпување. Најголем срам ми е тоа, па затоа се трудам да си се однесувам возрасно и одговорно, без да морам да се ослонувам на мама во овие години. Повеќе се трудам - да е обратен случајот, да може таа да се потпре на мене.

    Или кога ја изневерив нивната доверба кога имав 15. До ден денес се срамам за тоа.

    А вакви пропратни глупости, се сепак само глупости за мене. Другиве работи повеќе ме јадат :(
     
    На butterfly.little му/ѝ се допаѓа ова.
  15. SanjaKirchner

    SanjaKirchner Истакнат член

    Се зачлени на:
    27 април 2011
    Пораки:
    512
    Допаѓања:
    760
    Срамовиии срамвоии :D
    Мој најголем срам е кога ме фатија со дечко ми како правиме во кола :$
    Се паркиравме на едно патче во едан темна кривинка пред да влезеш во една шума, и така позапалени, отворени вратите, музика гласна, почнавме да се солбекуваме, и тамн почнавме (јас бев врз него) а и плус знаевме дека нема никој натам да шета (која будала ке шета во 02:00 освен нашиот комшија босанец) :D
    И така ние занесени и одедншка само слунаме тропање врѕ колата, и вај се дере ...„первезнаци некој, облекувајте се имате 3 мин време викна полиција„ ......јас бев нагоре гола па сигурно ме видел...јас без „зиини земјо гтни ме„ :$ :$
    Набрзина се облечеме и коа тргнаме со ЦЕЛ да бегаме полиција да не дојде, по пато видеме КОЈ не фанал....и коа виде и он кој се вие будали :D почнаме да се смееме и ни кажа сакал да не преплаше со полицијата. Ама како тогај што сам се засрамила аууууу после одвај здраво му викаше ама помина и тоа сеа можам само да смеам :D :D
     
    На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
  16. kankus

    kankus Популарен член

    Се зачлени на:
    31 декември 2010
    Пораки:
    1.472
    Допаѓања:
    870
    кога ме фати татко ми со цигара :$
     
  17. Fallin-ForHisSmile

    Fallin-ForHisSmile Истакнат член

    Се зачлени на:
    13 мај 2011
    Пораки:
    299
    Допаѓања:
    179
    Кога ми дојде за прв пат, мала јас 12 години сум имала.. Леле чудо големо.. Додека и кажав на мајка ми.. А пак на тато вауууууууууу.. Инаку не се срамам јас од нив сега :D
     
  18. viki-jej

    viki-jej Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 март 2011
    Пораки:
    2
    Допаѓања:
    1
    па вака кога наставничката во четврто одд не фати како ги бркаме симпатиите и не кажа на родителите..умрев од срам :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :$ :$
     
  19. Domino

    Domino Популарен член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2010
    Пораки:
    971
    Допаѓања:
    1.037
    Хахахах еднаш бев сама дома и си пуштив музика и почнав да си денсам ама носев тесни фармерки па ги слеков зошто не можев убаво да ги изведам чекорите. И така јас заиграна по гаќи влегол татко ми и ме гледал. Ама моево играње не беше обично играње. Беше така малку, slutty :$ Не можев после во очи да го погледнам :lol:
     
    На Osamena devojka, Smilleeeeee, blady и 6 други им се допаѓа ова.
  20. Domino

    Domino Популарен член

    Се зачлени на:
    15 ноември 2010
    Пораки:
    971
    Допаѓања:
    1.037
    Хахахах еднаш бев сама дома и си пуштив музика и почнав да си денсам ама носев тесни фармерки па ги слеков зошто не можев убаво да ги изведам чекорите. И така јас заиграна по гаќи влегол татко ми и ме гледал. Ама моево играње не беше обично играње. Беше така малку, slutty :$ Не можев после во очи да го погледнам :lol:
     
    На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.