Моменти кога сте се засрамиле пред родителите

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од BarbaraMorii, 21 јануари 2011.

 1. BarbaraMorii

  BarbaraMorii Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  351
  Допаѓања:
  1.594
  Пол:
  Женски
  Значи јас многу пати сум се засрамувала пред родителите повекето се несакајки па би сакала да ги споделиме заедно тие незгодни случки.
  Јас да ви раскажам една случка која сум се засремела пред татко ми :$
  Лани летово на одморот на плажа излегував од морето и ми се изместил горниот дел на купaќите и одидов кај татко ми да ми даде крпа и кога ме виде се насмеа но и на него му падна страм и потоа мајка ми ми даде еден знак со очите кога видов ми идеше да се закопам по песокот :D :D :$ :$
   
  На Meckicja, Smilleeeeee, angelche16 и 2 други им се допаѓа ова.
 2. lolyta777

  lolyta777 Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  2.337
  Допаѓања:
  6.820
  Пол:
  Женски
  Бев кај моите родители на гости, влегов во спална да го надојам бебето и неочекувано татко ми ми влезе и ме виде разголена.Мојот најголем срам.
   
  На angelche16 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dushica-sk

  Dushica-sk Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.048
  Допаѓања:
  3.909
  Кога мајка ми ми најде делче од кондом на полицата .. мислев ќе умрам тој ден :tmi: :tmi: :tmi:
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pufi-cufi

  pufi-cufi Популарен член

  Се зачлени на:
  12 октомври 2010
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  1.763
  Кога си дојдов пијана ама она дрво и незнаев да си ги слечам штиклите, 15 мин. се мачев, ме сетила мајка ми и ете ти ја пред врата :worried: Eдна недела после тоа во очи не можев да ја погледнам од што ми беше страм, затоа што брат ми кој е 6 год. поголем од мене не си дозволил такво нешто, и сега ми е неубаво кога ќе се сетам...ц ц ц :lol:
   
  На Osamena devojka, angelche16, LittlePinky и 2 други им се допаѓа ова.
 5. BoaVista

  BoaVista Форумски идол

  Се зачлени на:
  23 август 2010
  Пораки:
  3.806
  Допаѓања:
  29.236
  Пол:
  Женски
  Кога мајка ми ми најде пакетче кондоми во ташна. Бев прва година на факултет и знаеа дека имам веќе двегодишна врска, ама пак ми беше незгодно :$ И ми вика мајка ми, срамота е да носиш презервативи во ташна, а јас пак ќе се вадам, и викам абе ни ги даваа на факултет бил ден против сидата и затоа. Мајка ми само се насмевна и вика, е арно де, ама вчера беа три, а денес се два. Пропаднав во дно земја :$
   
  На Johndeer, victoria, Juicy и 45 други им се допаѓа ова.
 6. firequeenn

  firequeenn Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.371
  Допаѓања:
  2.463
  hahaah BoaVista ме насмеа со кондомиве :D
  кај мене еден срам имаше ланското лето на среде ручек со роднините си ждригнав како по навика, ама онака јакоо ..како теленце некое :D потоа се вцрвив цела заборавив дека има 15 души на маса :)
   
  На blady, WarriorAngel, ana.ubavkata и 3 други им се допаѓа ова.
 7. La.Reina.Del.Sur

  La.Reina.Del.Sur Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 мај 2011
  Пораки:
  1.508
  Допаѓања:
  3.875
  пред некое време ме фати преголем срам, бев излезена со дечкоми и така седнавме на едни клупи покрај езеро а мајками и уште 3 нејзини пријателки пешачеа, а јас опната кј дечкоми во скут и онака страсно си се бакнувавме, а овие типкиве поминаја и рекоа и ние бевме млади.... Цела недела се срамев да ја погледнам мајками, моите знаат се, али сепак во понезгодна ситуација не сум се нашла у живот :$
   
  На Smilleeeeee, angelche16 и connie им се допаѓа ова.
 8. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.510
  Па не се срамам од моите родители.
  Ама воопшто.
  Еве пред некој ден, си го разгледував веб сајтот на секс шопот Либидо :lol: и не сум го минимизирала прозорчето.
  Отидов до вц, татко ми влегол да игра карти на компјутер и нормално - го видел сајтот отворен.
  :D
  Ниту рече нешто, ниту јас обрнав внимание.
  Whatever.
   
 9. bojana26

  bojana26 Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 март 2010
  Пораки:
  36
  Допаѓања:
  3
  Кога мајками дозна кој ми е дечко. Ме утепа од зафркавање. МИслам готова бев тој ден
   
 10. ciribiribela

  ciribiribela Популарен член

  Се зачлени на:
  12 август 2010
  Пораки:
  1.272
  Допаѓања:
  631
  Пол:
  Женски
  Јас кога мајка ми дозна дека не сум невина :lol:
   
 11. digitron

  digitron Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  5
  Eden od pogolemite sramovi mi bese,koga na edna nova godina si dojdov doma drvo pijana i tatkomi me preslakase cela i potoa me kapese vo kada za da mozam da se svestam.posle toa sramno slucuvanje na tatkomi nemozev edna nedela da go poglednam vo oci :sweat: :(
   
  На connie и stojanovskAIrina им се допаѓа ова.
 12. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.277
  Допаѓања:
  5.150
  Имам само еден таков од кој бев закопана во земја. Дознав дека сум бремена и како да му кажам на татко ми (имав завршено факс, работев и не смееше мене тоа да ми се случи :) ). Доаѓа тој од работа, седнуваме да ручаме и јас вртам некои бош муабети ама никако да ја голтнам кнедлата и тој наеднаш - кој месец си бремена???
  Ке пукнев од мака и поред тоа што тој беше весел и ок, ама мене ми беше срам
   
 13. ElleS

  ElleS Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 мај 2011
  Пораки:
  625
  Допаѓања:
  209
  Кога дочекав мајка ми да ме трезни цело сабајле :|
   
 14. Phyramide

  Phyramide Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јули 2010
  Пораки:
  3.009
  Допаѓања:
  14.773
  Не се срамам од најобични работи ниту пак сум се срамела. Кондоми и цигари пронајдени од моите не ме мачат.
  Не е дека се се кажува и се се гледа, сепак некој лимит сме имале и имаме, па така на пример вибратор со мајка ми не би купувала заедно. Ниту пак намеравам да и се пофалам со најновиот пар на секси подвезици.

  Повеќе се срамам од суштински работи. Како еднаш, кога имав 26 кога си позајмував пари од нив, а јас веќе вработена, живеев сама, и краветина голема си барав на заем пари :tmi:
  И до ден денес ми е срам ако сум во тесно со пари да и побарам на мајка ми колку за закрпување. Најголем срам ми е тоа, па затоа се трудам да си се однесувам возрасно и одговорно, без да морам да се ослонувам на мама во овие години. Повеќе се трудам - да е обратен случајот, да може таа да се потпре на мене.

  Или кога ја изневерив нивната доверба кога имав 15. До ден денес се срамам за тоа.

  А вакви пропратни глупости, се сепак само глупости за мене. Другиве работи повеќе ме јадат :(
   
  На butterfly.little му/ѝ се допаѓа ова.
 15. SanjaKirchner

  SanjaKirchner Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 април 2011
  Пораки:
  512
  Допаѓања:
  760
  Срамовиии срамвоии :D
  Мој најголем срам е кога ме фатија со дечко ми како правиме во кола :$
  Се паркиравме на едно патче во едан темна кривинка пред да влезеш во една шума, и така позапалени, отворени вратите, музика гласна, почнавме да се солбекуваме, и тамн почнавме (јас бев врз него) а и плус знаевме дека нема никој натам да шета (која будала ке шета во 02:00 освен нашиот комшија босанец) :D
  И така ние занесени и одедншка само слунаме тропање врѕ колата, и вај се дере ...„первезнаци некој, облекувајте се имате 3 мин време викна полиција„ ......јас бев нагоре гола па сигурно ме видел...јас без „зиини земјо гтни ме„ :$ :$
  Набрзина се облечеме и коа тргнаме со ЦЕЛ да бегаме полиција да не дојде, по пато видеме КОЈ не фанал....и коа виде и он кој се вие будали :D почнаме да се смееме и ни кажа сакал да не преплаше со полицијата. Ама како тогај што сам се засрамила аууууу после одвај здраво му викаше ама помина и тоа сеа можам само да смеам :D :D
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 16. kankus

  kankus Популарен член

  Се зачлени на:
  31 декември 2010
  Пораки:
  1.463
  Допаѓања:
  811
  кога ме фати татко ми со цигара :$
   
 17. Fallin-ForHisSmile

  Fallin-ForHisSmile Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 мај 2011
  Пораки:
  299
  Допаѓања:
  179
  Кога ми дојде за прв пат, мала јас 12 години сум имала.. Леле чудо големо.. Додека и кажав на мајка ми.. А пак на тато вауууууууууу.. Инаку не се срамам јас од нив сега :D
   
 18. viki-jej

  viki-jej Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2011
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  па вака кога наставничката во четврто одд не фати како ги бркаме симпатиите и не кажа на родителите..умрев од срам :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :tmi: :$ :$
   
 19. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.034
  Хахахах еднаш бев сама дома и си пуштив музика и почнав да си денсам ама носев тесни фармерки па ги слеков зошто не можев убаво да ги изведам чекорите. И така јас заиграна по гаќи влегол татко ми и ме гледал. Ама моево играње не беше обично играње. Беше така малку, slutty :$ Не можев после во очи да го погледнам :lol:
   
  На Osamena devojka, Smilleeeeee, blady и 6 други им се допаѓа ова.
 20. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.034
  Хахахах еднаш бев сама дома и си пуштив музика и почнав да си денсам ама носев тесни фармерки па ги слеков зошто не можев убаво да ги изведам чекорите. И така јас заиграна по гаќи влегол татко ми и ме гледал. Ама моево играње не беше обично играње. Беше така малку, slutty :$ Не можев после во очи да го погледнам :lol:
   
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.