1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Момент кој никогаш нема да го заборавите со вашиот сакан

Дискусија во 'Канта' започната од 757, 25 јануари 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. 757

  757 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Епа девојки насловот кажува се... повелете ....
   
  На Val-Dim му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.411
  Пол:
  Женски
  Се мислев дали да напишам ама ај, затоа што и повеќето ќе ти напишат исто.
  Кога отвараш тема би требало најпрво ти да споделиш свое доживување за понатаму и останатите да споделат. Едноставно твоето искуство да биде репер за останатите.
  Поздрав.
   
  На crimson, 757 и Val-Dim им се допаѓа ова.
 3. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  Толку бил убав моментот што сега пишуваш со капс лок...
   
  На crimson и BoneMachine им се допаѓа ова.
 4. Daleron

  Daleron Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 јули 2014
  Пораки:
  2.996
  Допаѓања:
  16.411
  Пол:
  Женски
  Пишува душо во правила за форумот. Како и секаде така и овде тоа значи викање.
   
  На LittlePinky, cresa-jagoda, Nausicaa и 2 други им се допаѓа ова.
 5. 702706

  702706 Активен член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2015
  Пораки:
  126
  Допаѓања:
  359
  Пол:
  Женски
  Не се замарам доволно за да ми смета. Само те заебавам по малце... :D
   
  На Daleron и BoneMachine им се допаѓа ова.
 6. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.379
  Како човек што ретко плаче, ми пролеа солза морам да кажам. Овој е мојот најомилем момент.
   
  На LittlePinky, kikkki, Grungie и 5 други им се допаѓа ова.
 7. 757

  757 Активен член

  Се зачлени на:
  25 јануари 2015
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  СЛОБОДНО СТАВЕТЕ МИ ЈА ТЕМАТА ВО КАНТА ....НЕСКАМ НИКОЈ ДА МЕ ИСМЕЈУВА ЗА НЕШТО ШТО НАВИСТИНА МИ Е ПОСЕБНО..... АКО ВИ Е СМЕШНО НЕ МОРА ДА БИДЕТЕ ТОЛКУ ИРОНИЧЕН ...... ПОЗДРАВ ....
   
 8. artemidis

  artemidis Популарен член

  Се зачлени на:
  24 јули 2011
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  2.014
  Пол:
  Женски
  ПА И ДА ЗНАЕШ ДЕКА Е ЗА ВО КАНТА. Кога некој со убаво ќе ти каже дека постојат правила на форумов и истите треба да се почитуваат, ти упорно си тераш по свое. Прочитај ги правилата па потоа пишувај на форум :fubar:
   
 9. BoneMachine

  BoneMachine Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2014
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  3.379
  Љубовта е прекрасна работа особено кога ќе вроди со три деца или повеќе. Тоа е многу битно.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.