1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Монструм, а не дадилка (Вознемирувачко видео)

Дискусија во 'Бебе' започната од Sanjicka15, 7 февруари 2013.

  1. SnowWhite8

    SnowWhite8 Популарен член

    Се зачлени на:
    26 јули 2012
    Пораки:
    1.275
    Допаѓања:
    1.620
    Пол:
    Женски
    Ја средиле вампирката кога ја виделе снимката од скриената камера. Бабиште старо ако не е способно да чува дете зошто барала работа како дадилка ц'ц'ц....
     
  2. anichka94

    anichka94 Популарен член

    Се зачлени на:
    18 мај 2012
    Пораки:
    1.822
    Допаѓања:
    7.045
    Ниедно видео не ме вознемирило толку многу !
    Едноставно вриав во себе !
    Просто да не ти се верува
    Бесилка за старава
     
  3. mama.23

    mama.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2012
    Пораки:
    105
    Допаѓања:
    25
    леле јас еве трет ден неможам да се смирам како го гледав видеото многу ми е жал...се надевам дека ке ја добие најстрашната казна на светов и законски и од господ ;( душиче мало за греота па за што е тоа виновно за така да го удира нели и е жал нели има душа па како може тоа да се одбрани толку е мало и беспомошно па уште да се изживува врз него...па како крвнички го удира дури и заспа сирото од ударите...срцето ми се кине кога ке помислам на него...се надевам дека ке биде најстрого казнета и дека ке гори во пеколот :devil:
     
  4. ilipili

    ilipili Популарен член

    Се зачлени на:
    19 април 2012
    Пораки:
    1.310
    Допаѓања:
    4.991
    Не ми се верува на очите,па ова не е нормална ,женава е психопат.Јас да бев на место на мајката на клоци ќе ја однесев со шамари до полиција како што таа го шамари малото.До каде отиде злобата на луѓето не ми се верува.Па тоа е мало невино дишиче кое што бара само љубов и топла прегратка.Се надевам дека ја добила заслужената казна ова чудовиште.
     
  5. JoxyTheFreak

    JoxyTheFreak Популарен член

    Се зачлени на:
    10 јуни 2011
    Пораки:
    833
    Допаѓања:
    5.566

    Jа би да и го сечам јазикот кора по кора со нож за крставици.
     
  6. lepadama

    lepadama Истакнат член

    Се зачлени на:
    25 ноември 2012
    Пораки:
    163
    Допаѓања:
    157
    Ау се згрозив од ова видео.Па некој вака да му направи на моето дете,не знам што се не би и направила.
    Значи какви не психопати постојат :sweat: :puke: :devil: :devil:
     
  7. Regenbogen

    Regenbogen Популарен член

    Се зачлени на:
    29 ноември 2010
    Пораки:
    289
    Допаѓања:
    174
    Пол:
    Женски
    јас само првите неколку секунди гледав и еве цела недела помина а мене уште ми летаат сцените вознемирувачки низ мозоков - ужас, вака не сум се потресла никогаш
     
  8. MissDior

    MissDior Популарен член

    Се зачлени на:
    24 декември 2011
    Пораки:
    1.184
    Допаѓања:
    10.085
    Видеото е страшно, неподносливо и несватливо за секој нормален човек. Јас не можам да си поверувам на очите, па размислувам вака: Денес секој става се и сешто на интернет од каде знаеме дека ова не е глумење и не е обид преку гледаност да се заработи!?
     
  9. mama.23

    mama.23 Истакнат член

    Се зачлени на:
    22 јуни 2012
    Пораки:
    105
    Допаѓања:
    25
    http://www.motika.com.mk/index.php?opti ... t&id=38211


    мамички еве го вториот дел од приказната за дадилката сега сум помирна дека бебето е стабилизирано без физички и психички повреди ама сепак казната е мала за тоа чудовиште...
     
    На antonina му/ѝ се допаѓа ова.
  10. xoxo..gossip-girl

    xoxo..gossip-girl Истакнат член

    Се зачлени на:
    4 февруари 2013
    Пораки:
    472
    Допаѓања:
    642
    За оваја само бесилка , болна глупача.Бебе да тепаш еееееееееј ретардирана :fubar:
     
  11. Sanjicka15

    Sanjicka15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2012
    Пораки:
    136
    Допаѓања:
    90
    Сега ги гледав видеата и можам да кажам срамота, казната за овој монструм е премногу блага, а и родителите биле попустливи и и рекле да не доаѓа веќе, наместо да се пресметаат на друг начин исто како таа што се однесувала со бебето. Што требала уште да му направи на бебето за да лежи во затвор? Сепак добро е што видеото го има на интернет и што мајката јавно проговорила, и јас исто би постапила, вака барем луѓето ќе ја видат која е за да не ја ангажираат и плус видеово мислам дека ги стресе сите родители за да внимаваат кого викаат да ги чува нивните деца. И добро е што бебчето е психички и физички во ред, по тие насилнички удари и боксови.
     
  12. Sanjicka15

    Sanjicka15 Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 февруари 2012
    Пораки:
    136
    Допаѓања:
    90
    Го видовте ли новото видео снимено во Индонезија. Уште еден случај со дадилка, како да и е сестра на монструмот од Русија. После ова ако некогаш побарам услуга на дадилка ставам камера.

    http://www.motika.com.mk/index.php?opti ... t&id=38727
     
  13. Lovy1

    Lovy1 Популарен член

    Се зачлени на:
    21 јануари 2013
    Пораки:
    1.094
    Допаѓања:
    821
    Пол:
    Женски
    Добро овие свесни се?
    Зарем едно малечко дете да истепаат? :fubar: :swear:
    Колку се нервирам за ваквите :swear:
    Греота децата :worried: .. Овие не треба да живеат! Како можат... леле :x
     
  14. cheetah.girl

    cheetah.girl Популарен член

    Се зачлени на:
    31 октомври 2012
    Пораки:
    1.620
    Допаѓања:
    1.416
    Монструм дадилка а сега и мајка монструм??

     
  15. SimonaTino

    SimonaTino Популарен член

    Се зачлени на:
    21 декември 2012
    Пораки:
    1.735
    Допаѓања:
    1.575
    Kakvi psihopatski misli mi doagaat vo glava za ovie luge,kako jas bi im sudela....
    Nedaj boze samo...nedaj boze...