1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Монте Карло (Monte Carlo) [2011]

Дискусија во 'Филмови' започната од doutzen, 11 август 2013.

 1. doutzen

  doutzen Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2013
  Пораки:
  531
  Допаѓања:
  158
  многу јако филмче мн ми се свиѓа ви го препорачувам кога ви е досадно мн е интересен
  [​IMG]
   
 2. Flower27

  Flower27 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2012
  Пораки:
  1.509
  Допаѓања:
  4.153
  Пол:
  Женски
  ,,Монте Карло"

  И јас го имам гледано многу е интересен
   
 3. karina8

  karina8 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  4.099
  Допаѓања:
  5.542
  ,,Монте Карло"

  Мене филмов ми е супер досаден. Ништо всушност и не се случува за да биде интересен за гледање. Обичнен лимонада филм, направен за тинејџерки да тепаат време. Глума просечна, но нема ни што да се одглуми така да не е ни до актерите..
  Единствено на убави локации се одвива дејството, тоа ми се допаѓа.
   
 4. tea4e

  tea4e Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јули 2012
  Пораки:
  3.410
  Допаѓања:
  3.147
  Барам филм

  Може некој да ми даде линк каде да го гледам Монте Карло ? :?:
  Секаде барав ,неможам да најдам...
   
 5. tweety-tweety

  tweety-tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2013
  Пораки:
  556
  Допаѓања:
  425
  Пол:
  Женски
  http://kinoteka.org/mk/musicvideo.php?vid=7c2db4613 еве :D
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Барам филм

  Еве, има и превод на српско/хрватски http://www.filmovix.com/videos/monte-ca ... arlo-2011/ :)
   
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Heartbeat

  Heartbeat Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2013
  Пораки:
  382
  Допаѓања:
  270
  Пол:
  Женски
  На tea4e му/ѝ се допаѓа ова.
 8. x-MajaEsposito-x

  x-MajaEsposito-x Популарен член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  1.349
  Допаѓања:
  1.972
  Пол:
  Женски
  Го гледав,онака колку да тепам време :)
   
 9. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.889
  Пол:
  Женски
  Мене ми беше баш интересен филмов :D. Крајот ми беше најинтересен :D.
   
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  10.324
  Допаѓања:
  58.239
  Пол:
  Женски
  Тинејџерски филм, се знае тие колку се интересни и за која популација. Добри за тинејџери од 15 години.
   
 11. mila1111

  mila1111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  484
  Допаѓања:
  392
  Пол:
  Женски