1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Морална поддршка за сите кои се при крај со факултет

Дискусија во 'Образование' започната од MorganMonroe, 17 мај 2013.

 1. MorganMonroe

  MorganMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2013
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  42
  Инспирирана од сите други теми за морална поддршка, се решив да отворам ваква :) Оваа тема е наменета за сите што се при крај со студии, последни испити или подготвување дипломска. Навистина било тешко да си при крај со факултет, а и + најблиските не се нешто баш мотивирачки настроени :D
  Па, еве некои мотивации за учење за денес од мене :)
   

  Прикачени фајлови:

  На Spidy му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MorganMonroe

  MorganMonroe Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 април 2013
  Пораки:
  161
  Допаѓања:
  42
  нешто за викендов :)
   

  Прикачени фајлови:

  • WM7mS.jpg
   WM7mS.jpg
   Големина на фајлот:
   14,4 KB
   Прегледи:
   154