1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Морам да ја отворам темава на овој профил е (Filli)

Дискусија во 'Канта' започната од Love.love, 29 октомври 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Love.love

  Love.love Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  1
  Бидејки на тој профил филли си го заборавив пасвордо инако истата личност сум Поздрав до сите феминки :) :) :) :) :) :) :$
   
 2. gothchick

  gothchick Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  939
  Допаѓања:
  767
  Па во СДК можеше да пишеш не да отвараш тема, но добро :)
   
 3. Sanniii

  Sanniii Популарен член

  Се зачлени на:
  18 август 2011
  Пораки:
  1.251
  Допаѓања:
  2.746
  Пол:
  Женски
  Се согласувам.
  Темава би требало да се заклучи :^)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.