1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моранди (Morandi)

Дискусија во 'Групи и изведувачи' започната од Someonespecial, 6 февруари 2013.

 1. Someonespecial

  Someonespecial Free-minded aesthete

  Се зачлени на:
  17 ноември 2012
  Пораки:
  13.097
  Допаѓања:
  163.512
  Пол:
  Женски
  На Jule.Sk му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Jule.Sk

  Jule.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  736
  Пол:
  Женски
 3. renata77

  renata77 Популарен член

  Се зачлени на:
  4 декември 2009
  Пораки:
  1.753
  Допаѓања:
  8.334
  Пол:
  Женски
  На SparkyAngel му/ѝ се допаѓа ова.