1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Морнарскии стил

Дискусија во 'Канта' започната од AzSxDc, 30 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AzSxDc

  AzSxDc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 јули 2011
  Пораки:
  100
  Допаѓања:
  24
  девојки не сретнав ваква темаа но ако има слободна заклучете ја.
  дали носитее морнарскаа облекаа?
  дали ве се допаѓа?
  евее девојки јас прва ќе почнам морнарскиот сили ми изгледаа прекрасно и сакам да го носам сеуште си немама купеноо нешто во таков стил но набргуу сигурно ќе и купам
  штоо мислитее виее? :D
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:1fd6zym5][/mod-dupla:1fd6zym5]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.