babylove овошни кашички

Мотелот Беијтс (Bates Motel)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од DzingrlakaDzikica, 20 март 2013.

 1. DzingrlakaDzikica

  DzingrlakaDzikica Популарен член

  Се зачлени на:
  26 март 2012
  Пораки:
  776
  Допаѓања:
  2.626
  Уште една серија со интересна содржина. ^_^
  Лабаво е базирана по култниот филм на Алфред Хитчкок.
  Го раскажува животот на Норман Беијтс пред настаните опишани во Психо.

  Кратка содржина во спојлер:
  По трагичната смрт на нејзиниот сопруг, во потрага по нов почеток, Норма Бејтс купува мотел во полињата на идиличното крајбрежно гратче "White Pin Bay". Додека таа и нејзиниот син Норман се привикнуваат на новата ситуација, откриваат дека градот не е таков каков што изгледа на прв поглед.
  Ќе направат апсолутно сè за да преживеат и да ги задржат своите тајни.

  Во главните улоги: Freddie Highmore, Vera Farmiga, Max Thieriot, Nicola Peltz.

  Новата епизода излезе на 18ти март.
   
  На Mishela му/ѝ се допаѓа ова.