1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мотивирачки песни

Дискусија во 'Музика' започната од Hipster, 19 јануари 2012.

 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Песна може да ве растажи,расплаче, несмее но и мотивира!
  За било што...
  Мене ми треба добра песна за мотивирање за вежбање, па и за учење, кога немам елан за да седнам, а тоа на сите ни се случува :D
  http://www.youtube.com/watch?v=PsO6ZnUZI0g :muscle:
  Која песна ве мотивира и за што??
   
  На music.girl му/ѝ се допаѓа ова.
 2. BlackSwan5

  BlackSwan5 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јуни 2011
  Пораки:
  2.765
  Допаѓања:
  3.558
 3. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.333
  Допаѓања:
  15.497
 4. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  55.002
  Пол:
  Женски
  http://www.youtube.com/watch?v=XVWA5avUI-0
  The word is that I’m over doubt
  But I don’t let it get me down
  I ain’t nobody’s push around
  If they could only see me now

  И вообичаено си ја пуштам кога вежбам, па си правам моја верзија
  I am a woman on a mission
  to lose weight woaaahhh
  :wasntme:
   
  На anabel-a и Hipster им се допаѓа ова.
 5. Tannaa13

  Tannaa13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2011
  Пораки:
  115
  Допаѓања:
  36
 6. Shelea

  Shelea Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  4.249
  Допаѓања:
  43.443
 7. glow

  glow Популарен член

  Се зачлени на:
  24 декември 2009
  Пораки:
  3.023
  Допаѓања:
  1.264
 8. MotherMonsterI

  MotherMonsterI Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 јануари 2012
  Пораки:
  797
  Допаѓања:
  837
 9. skygirl

  skygirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 јуни 2010
  Пораки:
  575
  Допаѓања:
  153
 10. CutieWithABeauty

  CutieWithABeauty Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2014
  Пораки:
  1.075
  Допаѓања:
  1.248
  Пол:
  Женски
 11. Insatiable13

  Insatiable13 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 јануари 2014
  Пораки:
  258
  Допаѓања:
  367
 12. prettyliar

  prettyliar Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јуни 2012
  Пораки:
  1.207
  Допаѓања:
  893
  Пол:
  Женски
 13. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  13.287
  Допаѓања:
  77.250
  Пол:
  Женски
  За љубов

  За вежбање

  За уживање во животот
   
  На littleflower му/ѝ се допаѓа ова.
 14. MarchelineAmaru

  MarchelineAmaru Популарен член

  Се зачлени на:
  7 јули 2010
  Пораки:
  2.255
  Допаѓања:
  1.343
  Edna od omilenite -Da poletam
   
 15. GrevMk

  GrevMk Популарен член

  Се зачлени на:
  7 септември 2017
  Пораки:
  567
  Допаѓања:
  2.723
 16. Dashing:)

  Dashing:) Популарен член

  Се зачлени на:
  20 април 2017
  Пораки:
  1.511
  Допаѓања:
  2.275
  Пол:
  Женски


  Најмотивирачка до сега оваа ми била.