1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моја Гардероба

Дискусија во 'Канта' започната од C.Galena, 27 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. C.Galena

  C.Galena Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 декември 2013
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  12
  Незнам дали има некоја слична тема на оваа, не успеав сите да ги видам ( ако има слободно корегирајте ме).
  Идејата ми е , да ги ослободиме нашите плакари од непотребни работи кои што несакаме повеќе да ги носиме или пак воопшто се и необлечени бидејќи не се по наш вкус, а од друга страна може некоја од членките на форумот баш го БАРА тоа парче облека, па може да се размените или пак да си го купите тоа што ви се допаѓа.
  Јас лично , имам вакво искуство и тоа многу позитивно.
  Ви нудам, скроз нови, уникатни со извонреден квалитет, италијански струкирани палта ( увезени од Италија и единствени во Македонија) .
  Мислам дека секоја девојка, жена ќе си го пронајде своето совршено парче, бидејќи сите се уникатни и различни, и не ограничуваат во зависност од годишното време.
  Неможам да ги постирам сликите тука бидејќи максимално дозволената големина е 2 MiB, затоа ќе ви оставам страна каде што можете да ги видите овие палтенца.
  Сигурна сум дека секоја од вас има барем по две до три парчиња облека што воопшто не и требаат и не ни помислува да ги носи или пак имате нова облека која што сакате да ја продадете , за која можеби некоја од НАС го превртува цело Скопје (и пошироко), за да го најде. :D

  - http://mojagarderoba.mk/forums/topics/1 ... -propushta Еве ја страната каде што можете да ги видите сликите.
  Поздрав :*
   
 2. Umbrella22

  Umbrella22 Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  3.951
  Допаѓања:
  33.918
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.