Мојот аватар

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 13 мај 2013.

 1. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.430
  Допаѓања:
  173.390
  Пол:
  Женски
  received_569051493713407.jpeg
  Поздрав @Val-Dim. Случајно ја најдов во еден стар лаптоп :)
   
  На Val-Dim му/ѝ се допаѓа ова.
 2. flawless_

  flawless_ Активен член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  128
  Допаѓања:
  426
  Пол:
  Женски
  original.jpg
   
  На @ster@ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.615
  Допаѓања:
  35.710
  Пол:
  Машки
  5e7a38f9a89ee692078569.gif
   
  На Herrera, VoodooGirl, GirlRose и 3 други им се допаѓа ова.
 4. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  95
  Допаѓања:
  660
  Пол:
  Женски