Мојот аватар

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Snow-Queen, 13 мај 2013.

 1. Bozica1980

  Bozica1980 Форумски идол

  Се зачлени на:
  24 август 2010
  Пораки:
  2.444
  Допаѓања:
  181.212
  Пол:
  Женски
  received_569051493713407.jpeg
  Поздрав @Val-Dim. Случајно ја најдов во еден стар лаптоп :)
   
  На Val-Dim му/ѝ се допаѓа ова.
 2. flawless_

  flawless_ Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 февруари 2020
  Пораки:
  623
  Допаѓања:
  1.976
  Пол:
  Женски
  original.jpg
   
  На @ster@ му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Ketchup

  Ketchup Horn of the Deer Член на тимот

  Се зачлени на:
  23 декември 2014
  Пораки:
  4.813
  Допаѓања:
  36.609
  Пол:
  Машки
  5e7a38f9a89ee692078569.gif
   
  На злоба, cresa-jagoda, Herrera и 5 други им се допаѓа ова.
 4. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
  right-half-sleeve-vintage-tattoo.jpg
   
  На Sweetlove_0312 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 5. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
 6. GirlRose

  GirlRose Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2014
  Пораки:
  2.055
  Допаѓања:
  9.594
  Пол:
  Женски
  20200323_142201.jpg
  Натали. Моќна слика. Образована, убава, талентирана жена
   
  На Sweetlove_0312, @ster@, cresa-jagoda и 2 други им се допаѓа ова.
 7. Superlejdi27

  Superlejdi27 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 јануари 2020
  Пораки:
  211
  Допаѓања:
  1.081
  Пол:
  Женски
 8. Stephen Amell

  Stephen Amell Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јуни 2017
  Пораки:
  534
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
  wp2382539.jpg
   
  На cresa-jagoda, Sweetlove_0312 и @ster@ им се допаѓа ова.
 9. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
  LINES.jpg
   
  На cresa-jagoda и Cutiepie1 им се допаѓа ова.
 10. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.503
  Допаѓања:
  47.408
  Пол:
  Женски
  527a6d20-9ac3-4c17-aac3-dd8e4b54e9fc.jpeg.jpg
   
  На cresa-jagoda и Sweetlove_0312 им се допаѓа ова.
 11. Sweetlove_0312

  Sweetlove_0312 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2017
  Пораки:
  467
  Допаѓања:
  7.267
  Пол:
  Женски
 12. minne992

  minne992 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2013
  Пораки:
  1.222
  Допаѓања:
  7.835
  Пол:
  Женски
  922166BD-5BAA-43A2-9811-CEE99AC76E38.jpeg
   
  На cresa-jagoda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. marija1907

  marija1907 Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2013
  Пораки:
  784
  Допаѓања:
  2.806
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На @ster@ и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 14. @ster@

  @ster@ Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 март 2020
  Пораки:
  267
  Допаѓања:
  2.977
  Пол:
  Женски
 15. Bitter-Sweet

  Bitter-Sweet Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 мај 2010
  Пораки:
  8.503
  Допаѓања:
  47.408
  Пол:
  Женски
  :inlove:

  d0deb29b5f1cc1453a819c1e0b7b1641.jpg
   
  На cresa-jagoda, Ladyy* и Stephen Amell им се допаѓа ова.
 16. Maro87

  Maro87 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јуни 2013
  Пораки:
  1.076
  Допаѓања:
  4.068
  Пол:
  Женски
  [​IMG]
   
  На Ladyy* му/ѝ се допаѓа ова.
 17. Ladyy*

  Ladyy* Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2020
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  777
  Пол:
  Женски
 18. Scott Weiland

  Scott Weiland Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 април 2018
  Пораки:
  1.962
  Допаѓања:
  9.741
  Пол:
  Машки
  [​IMG]
   
  На joy1 и cresa-jagoda им се допаѓа ова.
 19. Kimberly11

  Kimberly11 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 септември 2015
  Пораки:
  3.154
  Допаѓања:
  14.929
  Пол:
  Женски
  995501A6-31AF-4444-ABCE-56040CF3D1BB.jpeg
   
  На Cutiepie1 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. Regina.Phalange

  Regina.Phalange Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2020
  Пораки:
  192
  Допаѓања:
  707
  Пол:
  Женски