Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот вујко (Kocamın Ailesi)

Дискусија во 'Серии и емисии' започната од InnaR, 30 мај 2019.

 1. InnaR

  InnaR Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 февруари 2010
  Пораки:
  43
  Допаѓања:
  19
  Пол:
  Женски
  Нова серија на Сител. Искрено доста внимание ми привлече па пробуричкав на интернет за неа .Серијата е доста интересна и има многу комични ситуации. Во главна улога е Gökhan Alkan како Тарик и неговото семејство
  Доколку сте љубопитни и сакате да дознаете однаппред повеќе за оваа серија посетете ги линковите.

  https://www.foxplay.com.tr/Kocamin-Ailesi/izle
   
  На princess5 му/ѝ се допаѓа ова.
 2. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.049
  Допаѓања:
  28.350
  Пол:
  Женски
  Интересна иако не сум по серииве оваа некако во периодов ми се допадна...само не ми е јасно што бара оној што ги наблјудува и се прави дека им е син Има ли некоја цел ако веќе си видела ?
   
  На tace73 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  И мене ме интересира, не видов како се уфрли тој типот дека им е син?
   
 4. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Многу интересна серија добра е за тепање досада
   
 5. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Зошто оваа стринава го киднапирала Енгин?
  Нели се изгубил, сега испадна киднапирање
   
  На tace73 му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Никој ли не гледа :^)
   
 7. dahlia_desire

  dahlia_desire Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2018
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  ја има ли некој гледано? сакам спојлерчиња:(
   
  На Amelia му/ѝ се допаѓа ова.
 8. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  Јас ја гледам, мене ми се допаѓа, лесна, хумористична. Луѓето се убави, девојчето е срцка. Само гледам Јонџа (или е Јонча?) како да ја тргаат после 14 епизода. Многу се нервирам така, можеби жената си имала други обврски, ама не мора да ни ја растура серијата :). Исто Мирај и Џан ги дава само во прва сезона.
  Ајде некој ако знае, нека ни каже!
  Инаку од паровите на прво место ми се Мирај и Фатих, а второ и трето го делат Тарик и Јонџа, со Ѓулај и Џан.
   
 9. princess5

  princess5 Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 април 2010
  Пораки:
  4.049
  Допаѓања:
  28.350
  Пол:
  Женски
  Jonca umira zatoa ja trgaat a za drugive neznam nesakam predvreme da ja gledam
   
  На tace73 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kikiccc

  Kikiccc Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2017
  Пораки:
  961
  Допаѓања:
  951
  Пол:
  Женски
  Немат да е интересно, таа почина а тој друга жена ќе си земи и бремена ќе е а она со девојката со капа друга личноста (глумица) ќе ја смени...
   
 11. nextredstyle

  nextredstyle Форумски идол

  Се зачлени на:
  10 јули 2018
  Пораки:
  8.126
  Допаѓања:
  75.196
  Пол:
  Женски
  Мене баш ми е интересна,се утепувам од смеење.
   
 12. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  А многу ли ќе го „тегнат“ дознавањето дека е од нивна фамилија?
   
 13. dahlia_desire

  dahlia_desire Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 декември 2018
  Пораки:
  159
  Допаѓања:
  177
  Пол:
  Женски
  оваа од што го сака, не му кажува кој и е фамилија, овој од што ја сака не и кажува дека е болна. a mess.
   
 14. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  560
  Пол:
  Машки
  Дали таа умре незнаејќи дека е болна?
  Инаку мислам дека во 25та дознаваат, а сега е 15
   
 15. tace73

  tace73 Популарен член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  542
  Допаѓања:
  1.363
  Пол:
  Женски
  Којзнае како ги бројат епизодите?
   
 16. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  560
  Пол:
  Машки
  Па кога играа 3 серии ја делеа епизодата на три
  Сега кога одат две некаде пола епизода оригинална даваат
  Ако продолжи вака до септември и бај-бај :D
   
 17. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Летна серија за тепање време лето. Но, се разочарав нема да е веќе интересна што пишале феминките погоре. Јас мислев комедија е а не трагедија
   
 18. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Леле Јонџа веќе починала ;(;(;(
   
 19. Bzaubzz.xy

  Bzaubzz.xy Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  560
  Пол:
  Машки
  Па актерката сакала да си замине од серијата мислам, и така направиле
   
 20. Amelia

  Amelia Популарен член

  Се зачлени на:
  12 септември 2010
  Пораки:
  1.462
  Допаѓања:
  1.123
  Сега веќе нема ли да биде смешен?