1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот дечко мора да биде/е....

Дискусија во 'Канта' започната од LOmikol, 19 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. LOmikol

  LOmikol Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 септември 2012
  Пораки:
  111
  Допаѓања:
  20
  Е,па,девојки какви се вашите дечковци или какви сакате да бидат?
   
 2. Dala

  Dala Популарен член

  Се зачлени на:
  17 септември 2012
  Пораки:
  1.512
  Допаѓања:
  1.890
  Јас немам,ама кога ќе имам ќе мора да биде:
  -Вегетаријанец и верен
  Толку.
   
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.