1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот диет ден

Дискусија во 'Канта' започната од stojanovskata, 24 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. stojanovskata

  stojanovskata Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2011
  Пораки:
  472
  Допаѓања:
  121
  Па како што имаме тема Мојот фитнес ден каде што секојдневно кажуваме што вежбаме мислам дека треба да идамаме и ваква тема каде што секојдневно ќе кажуваме што јадеме а притоа да сме на диета.
  Ако темата е дупла или пак нема дискусија-канта :?:
  Ајде јас да почнам :lol:

  1 ден - 30 ДЕНА БЕЗ
  Појадок-два портокала
  Ужина-2 чоколатца на витанова новите што се бајтерс или како и да се викаат
  Ручек-2 крички диетален леб плус павлака
  Вечера-па сеуште не сум одлучила ќе видиме :D

  Па ајде кажете и вие.Што беше денес на вашето мини,кој ден сте на диета и на која диета сте :!: :)
   
 2. lightning123

  lightning123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2014
  Пораки:
  801
  Допаѓања:
  391
  Јас сум 2 - 8 дена на диета.
  Не применувам некоја посебна тактика само се хранам што е можно поздраво и внесувам мали порции.

  Денес на мени:
  Појадок- едно Албени (не можам без чоколади)
  Ручек- мала порција грашок без леб
  Ужина: млеко и бисквити
  Вечера: едно јаболко/банана
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.