1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот дневник

Дискусија во 'Канта' започната од anichka94, 6 септември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. anichka94

  anichka94 Популарен член

  Се зачлени на:
  18 мај 2012
  Пораки:
  1.821
  Допаѓања:
  7.040
  Ако има ваква тема одма нека се заклучи :)
  Сите барем еднаш во животот сни воделе ДНЕВНИК а некои водат уште
  Епа драги мои раксажете го вашиот ден од почеток до крај :)
  започнете од вчерашниот
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.442
  Допаѓања:
  58.542
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.