1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот најголем успех-неуспех

Дискусија во 'Канта' започната од Tazna-solzicka, 22 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Tazna-solzicka

  Tazna-solzicka Нов член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  25
  Во темаа сакам да поразговараме за успехот и неуспехот. И сами знаете дека линијата помегу успехот и неуспехот е тенка, во еден момент можеш да се најдеш на врвот а во друг момент на дното. Па би ве запрашала што сметате за свој најголем успех а што најголем неуспех.
   
 2. the.child

  the.child Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  34
  Мојот најголем успех е работата со Авон, а најголем неуспех е учењето, односно факултетот :)
   
 3. Tazna-solzicka

  Tazna-solzicka Нов член

  Се зачлени на:
  8 март 2013
  Пораки:
  44
  Допаѓања:
  25
  Зошто? образованието е многу битно за една личнос да успее во животот. Денес без факултет си никој и ништо.
   
 4. the.child

  the.child Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 јануари 2013
  Пораки:
  179
  Допаѓања:
  34
  Епа најверојатно јас ќе бидам никој и ништо хехеххехехех
   
 5. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  9.456
  Допаѓања:
  122.754
  Навистина ли?! :geek:
   
 6. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.267
  ^^ Нејзиното образование изледа стагнирало до лекциите за правопис на зборовите личност и второ.
  Или правописот на македонскиот јазик не е потребен во одделот за производство?

  Туку заборавив дека она има емпириско знаење ]:) .
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.