1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот незаборавен одмор(преку ваша фотографија)

Дискусија во 'Кафе-муабети' започната од Unforgiven_girl, 25 август 2020.

 1. Unforgiven_girl

  Unforgiven_girl Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 август 2020
  Пораки:
  290
  Допаѓања:
  730
  Пол:
  Женски
  Поради тоа што сме во тешка ситуација поради вирусот.. Многу од нас не успеаа да појдат на одмор.. па затоа сакав да се потсетиме на наш одмор и еден незаборавен момент од истиот . Не мора на сликата да сте вие може и видео или слика што сте ја направиле вие.. да почнам јас...

  Одмор на кој изгорив целата и повеќето го поминав облиена со јогурт. Но сепак беше многу забавно... 2018-09-02-16-51-39-913.jpg
   
  На manako1 му/ѝ се допаѓа ова.