1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот проблем со носоот...црнки....

Дискусија во 'Канта' започната од julianaasani, 18 август 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. julianaasani

  julianaasani Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2015
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво...Оваа тема ми е прва..Саакам да ве праШам,дали знаете некоја маска или пак несто друго за црнките од носот да иcчeснаат..Ги имам премногу..!!!!!!!!:x  Фала Ви Однапред!!!!!!!!!!:l::rofl::rofl::yawn:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.370
  Допаѓања:
  63.406
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.