1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот фитнес предизвик

Дискусија во 'Фитнес' започната од Capricorn96, 1 април 2016.

 1. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски
  Гледав по YouTube видеа, вежби за слабеење и затегнување и ги најдов од xHit има многу добри коментари, викаат имале резултати и за 2 недели. Сега од утре почнувам со предизвик има вежби за раце, за нозе и кардио затоа што не сакам да зголемам мускули туку да ослабнам. Исто и стомачни ќе правам па се надевам на резултати :D
  Кој сака нека ми се придружи па да си даваме поддршка и мотивација. Еве ги вежбите
   
  На CinnamonBambi и Liky им се допаѓа ова.
 2. Таа од соништата

  Таа од соништата Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  zdravoo. Sega procitav sto imas pisano. Dali imas pocnato so vezbanje imarezultati? Jas iskreno sum sega na predizvik da si napravam stomacni ne bas izrazeni ama onaka damen stomak i malkuod malku da mi se poznavaat kako linija mi e dovolno i malku za podignuvanje na zadnikot
   
  На Capricorn96 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски
  Почнав да, паузирав три дена поради грип и пак си продолжив. Резултати сеуште нема нешто ептен видливи но се гледам дека има подобрување, некако поцврсто ми е телото. Ќе продолжам па ќе пишам пак :)
   
 4. Таа од соништата

  Таа од соништата Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 април 2016
  Пораки:
  54
  Допаѓања:
  31
  Пол:
  Женски
  epa cim si osejkas ima znaci
   
 5. Capricorn96

  Capricorn96 Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2014
  Пораки:
  243
  Допаѓања:
  407
  Пол:
  Женски
  Па ќе се измерам за некој ден и ќе видам ако има некое сантиметарче помалку, јас сум пресреќна :D