1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мојот DIET ден (+ мотивации)

Дискусија во 'Канта' започната од Snow-Queen, 9 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.972
  Пол:
  Женски
  Како што имаме мојот фитнес ден, тогаш да имаме тема и мојот диетален ден. Да бидеме реални, колку и да вежбаме ако барем малку не внимаваме на тоа што го јадеме - џабе ни е.
  Ова ќе ни претставува како еден дневник, мотивација плус.... и се разбира гледајќе го менито на некоја друга феминка ќе можеме да земеме некоја идеа за нашиот следен оброк, и слично.
  Ете јас вечер ќе ви пишам како поминал мојот денешен ден :)
  [​IMG]
   
 2. DAngel

  DAngel Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 март 2011
  Пораки:
  11.210
  Допаѓања:
  56.802
  Нели морална подршка за сите кои сакаат да ослабат е слична?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.