1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мој клуб T-mobile подароци

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од black-angel, 16 јули 2013.

 1. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.568
  Допаѓања:
  4.241
  Пол:
  Женски
  Сигурно го знаете мојот клуб на Т-мобајл и Т-хоум , кадешто собирате поени и земате подароци , бесплатно или со мала доплата. Дали ви се допаѓаат понудените подароци ? Дали и што сте порачале од таму , и како сте задоволни од истите ?
   
 2. Dog-lover

  Dog-lover Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2013
  Пораки:
  1.510
  Допаѓања:
  3.743
  Пол:
  Женски
  Ми се допаѓаат досега имам земено неколку патни торби, 2 мобилни телефони и 3 ранчиња, се покажаа доста издржливи :) сега збирам поени за нешто поголемо :D
   
 3. tigerlady

  tigerlady Популарен член

  Се зачлени на:
  21 јануари 2011
  Пораки:
  1.651
  Допаѓања:
  5.410
  Ние од торбите колекција имаме, и навистина се добри. Јас имам репутација дека уништувам куфери и торби, а овие ги имам измачено и уште мушки се држат. :)

  Ми се допаѓа оваа идеја на Т-мобиле, реално толку пари им плаќаме редно е некоја награда. Ние имаме еден пакет од кај мајка ми од работа мислам 6 години веќе, и за тој период сме си направиле убаво купче од подароци.

  Инаку не знам дали знаете, ама Тинекс имаат склучено нов договор со некои компании меѓу кои и Т-мобиле, и ако имате пост-пејд бројче, со секое пазарење во Тинекс над 300 денари добивате поени кои потоа можете да ги искористите и за поклониве од Т-мобиле. Бар јас така сфатив.
   
 4. Maroon5

  Maroon5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 август 2012
  Пораки:
  1.068
  Допаѓања:
  936
  Ние имаме земено блендер, две ташни за школо, една ташна за патување, и задоволни сме :)
   
 5. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.983
  Пол:
  Женски
  Порано каде каде имаше поубав избор и поквалитете...ама и поените не беа надувани како сега.
  Ние поените порано ги користевме за такви нарачки, ама во последниве неколку години исклучиво за нов телефон со доплата.
   
 6. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.897
  Исто..Сега ги надуваа поените а подароците не им се убави...и сега не се квалитетни како порано... :)
   
 7. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.746
  Имаме земено неколку работи од овде. Претпоследно што земавме беше торба, ранец и новчаник (бидејќи тогаш ни истекуваа поените, а немаше никаков избор |( ) , а денеска ги порачавме депилаторот и фенот од Ровента. Ќе се најдат :lol: .
  Ни останаа уште поени па се мислиме нареден месец ако има шатор за на плажа или машинка за потстрижување да земеме. :lol:
   
 8. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.862
  Пол:
  Женски
  Досега имам земено неколку работи, последно што земав беа две USB. :D Задоволна сум од досега земените производи. :D
   
 9. Kaley

  Kaley Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јуни 2013
  Пораки:
  1.050
  Допаѓања:
  2.900
  Пол:
  Женски
  И мене ми се допаѓаат имам земено неколку работи од овде. Денес порачав електрична тепалка за инсекти и термо торба :lol: друго имам две ташни за на училиште земено, и мобилен телефон :D
   
 10. Dream-Girl

  Dream-Girl ☀️ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  16.801
  Допаѓања:
  161.238
  Пол:
  Женски
  Имам земено една малечка ташничка ама сега собираме поени за телефон :)
   
 11. sparklegirl

  sparklegirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 декември 2012
  Пораки:
  153
  Допаѓања:
  29
  Имаме земено ранец за школо, усб приклучок, флеш, шатор, миксер и секако телефони со доплата но не се сите баш исти како на сликата, ранецот и шаторот ич не се квалитетни.
   
 12. anna5

  anna5 Активен член

  Се зачлени на:
  28 мај 2013
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  А колку им е рокот на бодовите? знае некој?
   
 13. cherry91

  cherry91 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 март 2011
  Пораки:
  92
  Допаѓања:
  33
  а за колку време стигаат подароците одкако ке си ги порачаш?
   
 14. martinuska

  martinuska Популарен член

  Се зачлени на:
  1 јули 2010
  Пораки:
  3.095
  Допаѓања:
  3.746
  Нас за два дена ни се јавија и ни рекоа да си ги подигнеме :)
   
  На cherry91 му/ѝ се допаѓа ова.
 15. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  908
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  Супер е што T-Mobile склучиле договор со: „Тинекс“, „Космо“, „Нептун“, продавниците на Fashion Group (Okaidi, Bata, Timberland, Hugo Boss, Giovanni Galli, Celio, Fashion&Friends, Women’s Secret, Parfois, Springfield, Mango, Blanco, Bitsiani,Geox и Golden point) и Travel Solution - сега побрзо ќе си ги собираме поените! ;)
   
 16. MIA-SK

  MIA-SK Популарен член

  Се зачлени на:
  18 октомври 2012
  Пораки:
  908
  Допаѓања:
  557
  Пол:
  Женски
  Дали некој го има нарачано овој пасатор од каталогот на Т-Мобиле?
  Ме интересира дали има додаток за сецкање или е само пасаторов? ФАЛА однапред за одговорот!
   

  Прикачени фајлови:

  • Pasator.jpg
   Pasator.jpg
   Големина на фајлот:
   2,8 KB
   Прегледи:
   156
 17. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.801
  Допаѓања:
  54.991
  Пол:
  Женски
  Ако го раскинеш договорот, а ти останат поени, може отпосле да ги искористиш?
   
 18. slavica999

  slavica999 Популарен член

  Се зачлени на:
  27 декември 2009
  Пораки:
  4.327
  Допаѓања:
  5.306
  Не
   
  На AnaKarenina му/ѝ се допаѓа ова.
 19. Lovely93

  Lovely93 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 септември 2013
  Пораки:
  2.637
  Допаѓања:
  2.012
  Пол:
  Женски
  Еднаш имам земено торба или ранец, не ни памтам што беше, ама обично избегнувам за такви глупости да ги трошам поените. Сакам да си соберам повеќе, за некој убав мобилен, мислам дека е најпаметна опција. :) Торба, ранец, миксер и слични работи можам да си дозволам во секое време и сама да си одберам, подобро да си искористам нешто поскапо. :D
   
 20. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  613
  Допаѓања:
  1.490
  Пол:
  Женски
  Добри се али на некои работи многу поени бараат..ама добро,јас си порачав 2 ранци,и една ташничка,па чекам да ги донесат :)