1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Моќта на Потсвеста

Дискусија во 'Канта' започната од ivann, 8 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivann

  ivann Активен член

  Се зачлени на:
  8 ноември 2011
  Пораки:
  31
  Допаѓања:
  10
  Дали верувате во потсвеста?
  Дали знаете што е потсвеста?
  дали ја користите потсвеста?
  и ако ја користите кажете нешто околу неа.
  :angel:
   
  На sanjickar му/ѝ се допаѓа ова.
 2. sanjickar

  sanjickar Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  86
  Допаѓања:
  39
  Да верувам...зашто таа постои!
  да знам....тоа е нешто едноставно кажано како Другиот во мене...или она несвесното
  Не знам баш дали може на некој начин да се користи зашто сепак таа нели не се контролира затоа се вика и несвесното во нас....
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.679
  Допаѓања:
  64.974
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.