1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мрсна Коса!!! HELP!

Дискусија во 'Канта' започната од Sweety55, 17 септември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Sweety55

  Sweety55 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 септември 2011
  Пораки:
  181
  Допаѓања:
  413
  Пол:
  Женски
  Здраво на сите! Ве молам помагајте, имам многу мрсна коса, ми се мрси секој втор ден, се бањам на секои 2 дена и пак ми е мрсна, ја мијам косата со head&sholders и пак ми е мрсна...Ве молам препорачајте ми нешто за да се ослободам од мрсната коса.. :(
   
 2. Dulceee

  Dulceee Популарен член

  Се зачлени на:
  27 јули 2011
  Пораки:
  894
  Допаѓања:
  1.938
  Пол:
  Женски
  Мрсна коса. За мрсна коса имаш тема: Мрсна коса. Таму можеш да прочиташ како да се справиш со мрсната коса ако имаш мрсна коса.

  kosa/mrsna-kosa-t71/
   
  На starbucks му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.