1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мрсно лице

Дискусија во 'Канта' започната од livingluxury, 2 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. livingluxury

  livingluxury Активен член

  Се зачлени на:
  9 февруари 2013
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  9
  Не најдов ваква тема затоа ја отворив, ако има, канта :D
  Епа вака имам 16 години и имам многу мрсно лице.Најмногу ми е мрсно кај носот и на челото.Незнам што да користам, ако сте имале сличен проблем препорачајте нешто.Фала однапред :)
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.183
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.