1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мување и секс...

Дискусија во 'Канта' започната од Oki777, 15 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Ти да не се заебаваш, по муабетов ми изгледаш дека не дупчиш како демек тука.
    Не знаеш дали поради фактот што си скината треба или не треба да се рендаш со кој стигнеш?? :o
    Сите ти кажуваат дека не треба, и што повеќе сакаш? Да ја наполниш темава со постојани мислења како ти си нервозна и дека не знаеш дали треба или не треба? Девојче ај олади малце. Имаше еден таков сличен член, ти и викаш така треба она знам па ова ми е па она ми е ама си знам, немој да цепидлачиш како неа, форумов е преполн со вакви теми-прашања и со безвезни одговори, ти си дошла од немање работа да прашаш дали треба да се ебеш со некој или не. |(
     
  2. Oki777

    Oki777 Активен член

    Се зачлени на:
    18 јули 2013
    Пораки:
    86
    Допаѓања:
    5
    Благодарам, навистина многу ми помогнавте, јас си имам една реалност, но ете очигледно некои други луѓе си имаат друга, и темава ја поставив навистина зошто скроз се збунив со животот, но сега во ред е, ви благодарам најмногу и ви посакувам се најдобро и најубаво во животот. Јас одлучив дека нема да се гледам со него повеќе и дека такви зборови како неовите нема да влијаат на моите одлуки, ќе се најде некој подобар кој што ќе ме сака навистина и нема да сака само да ме искористи. Поздрав!
     
  3. Strumka22

    Strumka22 Истакнат член

    Се зачлени на:
    16 јули 2013
    Пораки:
    894
    Допаѓања:
    2.442
    Пол:
    Женски
    Уште еден кретен кој го возбудува да му раскажуваат за секс. Па добро бе луге мои, постојат порничи дај не се изживувај овде со лугево.
     
  4. Oki777

    Oki777 Активен член

    Се зачлени на:
    18 јули 2013
    Пораки:
    86
    Допаѓања:
    5
    Сериозна бев во тоа што го напишав.. Воопшто не е така како што сте ме опишале...
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.