1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мување со двајца во иста вечер :D

Дискусија во 'Канта' започната од GladIoGirll, 31 март 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. GladIoGirll

  GladIoGirll Активен член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  21
  Допаѓања:
  13
  Пол:
  Женски
  Дечкии дали ви се има случено да се мувате со 2/3 во иста вечер :D :*
   
 2. Anne15

  Anne15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 февруари 2012
  Пораки:
  762
  Допаѓања:
  242
  Пол:
  Машки

  Не!Фала му на Бога!
  На што личи тоа?Мене воопшто не ми изгледа смешно,а најмалку пак симпатично.
  Уште пак на исто место со сите тие да си.Не,не и не! :fubar:
  Мене не ми се допаѓа.Може да ти се допаѓаат повеќе,но нема да одам со сите да се изпомувам. :|
   
 3. Marossa

  Marossa Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  2.398
  Допаѓања:
  6.870
  Пол:
  Женски
  Абе и со повеќе,зависи од вечерта.Си правам роковник со кој ќе се сретнам,да не настанат забуни.Мувањето трае само 1 час,после преминувам на следниот и се така до сабајле :D
  Се разбира за оваа дејност потребно е големи количини на вода,оти устата пресушува.Како одличен додаток се ОРБИТ,оние со кои се чистат забите 8)
   
  На QweenSM му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.