Мување.

Дискусија во 'Канта' започната од Stojanovska456, 24 мај 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Stojanovska456

  Stojanovska456 Активен член

  Се зачлени на:
  24 мај 2012
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Што машките сакаат при мување? Освен бакнувањето на врат .. за да се напалат.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.