Музика за вежбање

Дискусија во 'Фитнес' започната од Lux, 7 април 2012.

 1. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
  Овде ќе постираме музика која ја слушаме при вежбањето.
  Слушате музика за време на вежбање и која?
  Како ви е поубаво со или без музика.
  Еве нешто од мене
  http://www.youtube.com/watch?v=ra1kQED6S5w
   
  На srcekrsacka и BeYourself им се допаѓа ова.
 2. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.861
  Допаѓања:
  19.887
  Пол:
  Женски
 3. DigY

  DigY Популарен член

  Се зачлени на:
  4 мај 2011
  Пораки:
  3.479
  Допаѓања:
  6.460
  Зависи што се вежба. Бидејки јас сум по фитнесот, секогаш гледам да е нешто клуб музика, иако онака не ја ни слушам ко таква. Али во никој случај не ми оди Синатра да го слушам или џез, што вообичаено, тоа слушам. :)
   
 4. crimson

  crimson Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 декември 2011
  Пораки:
  3.652
  Допаѓања:
  49.158
  Пол:
  Женски
  Fighter - Кристина Агилера.
  Секогаш ме мотивира. :)
   
  На arodoet20 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.494
  На Osamena devojka му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.685
 7. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.094
  Допаѓања:
  6.346
  Пол:
  Женски
 8. Shery

  Shery Популарен член

  Се зачлени на:
  15 декември 2010
  Пораки:
  1.765
  Допаѓања:
  4.090
  Пол:
  Женски
  Лукс ме претрка :D
  Уште па кога ќе си замислам дека имам еден ваков до мене, одма рипам од столче :D
  http://www.youtube.com/watch?v=Ff8dgVNeJN8
   
 9. Ema.Sk

  Ema.Sk Популарен член

  Се зачлени на:
  6 декември 2009
  Пораки:
  1.159
  Допаѓања:
  2.690
  Eye of the Tiger - Survivor
  Lose Yourself - Eminem
  Pump It Up - Danzel
  Jump Around - House of Pain
  Sexyback - Justin Timberlake
  Get Back - Ludacris
  Stronger - Kanye West
  Let’s Get Loud – Jennifer Lopez
  Jessy Matador - Allez Olla Olé
  Speedy - Sietelo
  Can’t be touched – Roy Jones :rock:
  Theme from the movie The Rock
   
 10. SlAtKi4ka.SlAtKi4ka

  SlAtKi4ka.SlAtKi4ka Популарен член

  Се зачлени на:
  23 мај 2011
  Пораки:
  247
  Допаѓања:
  313
  Пол:
  Женски
 11. Adi888

  Adi888 Форумски идол

  Се зачлени на:
  22 ноември 2010
  Пораки:
  5.861
  Допаѓања:
  19.887
  Пол:
  Женски
 12. Wild.Child

  Wild.Child Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  5.573
  Допаѓања:
  6.685
  На PeaceLoveBasketball и blueeparadise им се допаѓа ова.
 13. innablood

  innablood Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 февруари 2011
  Пораки:
  788
  Допаѓања:
  1.322
 14. Monna.Monna

  Monna.Monna Популарен член

  Се зачлени на:
  4 ноември 2010
  Пораки:
  3.561
  Допаѓања:
  7.972
  Пол:
  Женски
  Нешто from my compilation :D :
  Rhythm Divine - Enrique Iglesias
  Amor Gitano - Beyonce
  Sun is Up - Inna
  Morena - Tom Boxer ft. Antonia
  On the Floor - Jennifer Lopez
  This is my life - Edward Maya
  Livin' La Vida Loca - Ricky Martin
  Let's get Loud - Jennfier Lopez
  Wafin' Flag - N-Finity
  Deja Vu - Inna
  Bromance - Tim Berg
  I Wanna - United Sounds Of Italy
  Macarena - Los de Rio :D
  Danza Kuduro - Don Omar ft Lucenzo
  Bailamos - Enrique Iglesias
  La Bomba - Ricky Martin
  Loca - Shakira
  Obsesion - Aventura
  Papi - Jennifer Lopez
  The Cup of Life - Ricky Martin
  Hips Don't Lie - Shakira
  Maria, Maria - Ricky Martin
  Drop it on me - Ricky Martin
  Rabiosa - Shakira
  Едит:
  Само што го најдов миксов, ептен е јак 8) :
  http://www.youtube.com/watch?feature=en ... YLlP4&NR=1
   
  На Wooden му/ѝ се допаѓа ова.
 15. Lov3

  Lov3 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 октомври 2010
  Пораки:
  774
  Допаѓања:
  1.887
 16. sm1zla

  sm1zla Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јули 2011
  Пораки:
  731
  Допаѓања:
  307
  Пол:
  Женски
 17. bluegirl7

  bluegirl7 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 мај 2011
  Пораки:
  754
  Допаѓања:
  930
 18. anabel-a

  anabel-a Популарен член

  Се зачлени на:
  25 август 2011
  Пораки:
  3.334
  Допаѓања:
  15.494
 19. blueeparadise

  blueeparadise Популарен член

  Се зачлени на:
  22 октомври 2010
  Пораки:
  3.031
  Допаѓања:
  5.342
 20. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.182
  Допаѓања:
  8.918
  Пол:
  Женски
  На Lux му/ѝ се допаѓа ова.