Музика за вежбање

Дискусија во 'Фитнес' започната од Lux, 7 април 2012.

 1. lolitoo

  lolitoo Популарен член

  Се зачлени на:
  19 август 2012
  Пораки:
  205
  Допаѓања:
  327
  Пол:
  Женски
  Hangover-Taio Cruz feat.Flo-Rida...
   
 2. mariiiii

  mariiiii Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 мај 2013
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  207
  Пол:
  Женски
  Site od Pitbull ednostavno ko ke go slusam mi se kreva adrenalinot :D :D :D
   
 3. Venera.13

  Venera.13 Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2012
  Пораки:
  46
  Допаѓања:
  14
  Пол:
  Женски
  Еве една страничка, баш се наменети песните за вежбање http://8tracks.com/explore/gym+workout . Се надевам ќе ви послужи :))
   
 4. LaraSolare

  LaraSolare Популарен член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2013
  Пораки:
  862
  Допаѓања:
  6.609
  Пол:
  Женски
  Оваа ми е најака за вежбањее , ептен мотивирачка Remember the name - Fort minor :D
  https://www.youtube.com/watch?v=VDvr08sCPOc
  посебно рефренчето
  This is ten percent luck, twenty percent skill
  Fifteen percent concentrated power of will
  Five percent pleasure, fifty percent pain
  And a hundred percent reason to remember the name!
   
 5. Spell

  Spell Популарен член

  Се зачлени на:
  31 мај 2011
  Пораки:
  550
  Допаѓања:
  399
  Пол:
  Женски
  Аууу сите брзиии песни, за рипање, за скокање но :!: кога сакам да се одморам само се истегнувам и медитирам и некои си мои вежби од тренинг :emo:
   
 6. StefChef

  StefChef Истакнат член

  Се зачлени на:
  11 август 2012
  Пораки:
  1.655
  Допаѓања:
  489
  Метал,дабстеп,рок и ролл,транс и хип хоп ме подигнува :)
   
  На Venera.13 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sadangel

  sadangel Популарен член

  Се зачлени на:
  7 март 2010
  Пораки:
  983
  Допаѓања:
  769
 8. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.880
  Latino baby :) :D
   
 9. Brennan15

  Brennan15 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 мај 2013
  Пораки:
  103
  Допаѓања:
  27
  Стално ја пуштаат кај што одам во теретана, топ! :Д
  И ко што пиша mariiii, сите со Питбул!
  Еве кои јас најчесто ги слушам :
  There she goes - Taio Cruz
  Titanium - Sia & David Guetta
  She's a maniac - Flashdance
  Hall of fame - The Script
  Becoming Insane - Infected Mushroom
  Got to love ya - Sean Paul & Alexis Jordan
  International love - Chris Brown & Pitbull
  :D
   
 10. kameron21

  kameron21 Активен член

  Се зачлени на:
  11 август 2013
  Пораки:
  51
  Допаѓања:
  7
  нешто денс музика си пуштам
   
 11. Boleyn.7

  Boleyn.7 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 февруари 2013
  Пораки:
  374
  Допаѓања:
  419
 12. richgirl998

  richgirl998 Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2012
  Пораки:
  320
  Допаѓања:
  286
  На Evertsen и Avenged им се допаѓа ова.
 13. COollLady

  COollLady Популарен член

  Се зачлени на:
  18 ноември 2011
  Пораки:
  654
  Допаѓања:
  1.335
 14. nobody1

  nobody1 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 ноември 2012
  Пораки:
  163
  Допаѓања:
  74
 15. Emotional123

  Emotional123 Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јули 2011
  Пораки:
  2.554
  Допаѓања:
  3.540
  Пол:
  Женски
 16. Domino

  Domino Популарен член

  Се зачлени на:
  15 ноември 2010
  Пораки:
  971
  Допаѓања:
  1.034
 17. peperutka87

  peperutka87 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 јули 2011
  Пораки:
  741
  Допаѓања:
  517
  Пол:
  Женски
  Ме мотивираат зумбастицни песни :P
   
 18. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  959
  Допаѓања:
  1.781
  Пол:
  Женски
 19. Avenged

  Avenged Популарен член

  Се зачлени на:
  15 октомври 2013
  Пораки:
  614
  Допаѓања:
  1.485
  Пол:
  Женски
 20. DeepBlue

  DeepBlue Популарен член

  Се зачлени на:
  21 мај 2011
  Пораки:
  758
  Допаѓања:
  1.091