Музика за вежбање

Дискусија во 'Фитнес' започната од Lux, 7 април 2012.

 1. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  4.382
  Допаѓања:
  34.884
 2. IamSexyAndIKnowIt

  IamSexyAndIKnowIt Популарен член

  Се зачлени на:
  18 април 2012
  Пораки:
  989
  Допаѓања:
  1.835
  Пол:
  Женски
  На Lovy1 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Srckata28

  Srckata28 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јануари 2013
  Пораки:
  1.997
  Допаѓања:
  7.359
  Пол:
  Женски
  I'm sexy and i know it :lol:
   
 4. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.065
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
 5. the-girl1

  the-girl1 Популарен член

  Се зачлени на:
  10 ноември 2012
  Пораки:
  1.297
  Допаѓања:
  663
 6. Lux

  Lux Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  7.068
  Допаѓања:
  6.342
  Пол:
  Женски
 7. AnaKarenina

  AnaKarenina Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  5.261
  Допаѓања:
  54.970
  Пол:
  Женски
  Порано си правев папки со песни специјално наменети за вежбање, ама сега само пуштам MTV Dance и готово. Сите песни што ги пуштаат се размрдувачки :)
   
 8. Golden

  Golden Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2013
  Пораки:
  1.065
  Допаѓања:
  1.398
  Пол:
  Женски
  Освен песниве што ги постирав сега почнав да правам и плејлисти специјално за вежбање.Но,некако ми здосадија песниве и би ве замолила да ми кажете некои песнички ви би била благодарна. :$
   
 9. vanilla.95

  vanilla.95 Активен член

  Се зачлени на:
  20 јануари 2014
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  4
 10. Elena69221

  Elena69221 Популарен член

  Се зачлени на:
  8 август 2011
  Пораки:
  2.328
  Допаѓања:
  3.451
  Пол:
  Женски
 11. Cvetetto

  Cvetetto Популарен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2011
  Пораки:
  2.834
  Допаѓања:
  1.891
  Пол:
  Женски
  А бе девојки,многу песни.Ама ако сите ќе ги слезам.Со музика да вежбаме со другарка ми.:)
   
 12. Читател

  Читател Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2015
  Пораки:
  624
  Допаѓања:
  5.794
  Пол:
  Машки
  Не слушам музика додека вежбам. Затоа што јас вежбам надвор и поубава музика од дувањето на ветерот и смеата од некои дечиња што си играат НЕ ПОСТОИ !
   
  На Love...music му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Lily52

  Lily52 Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 март 2013
  Пораки:
  144
  Допаѓања:
  36
  Најомилена музика за време на вежбање ми е оваа дефинитивно но понекогаш сакам и да запеам на некои паа си пуштам некои playlist од мои омилени песни :$:o;):sweat::l::l::l:
   
 14. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.759
 15. GirlLove

  GirlLove Популарен член

  Се зачлени на:
  4 јануари 2010
  Пораки:
  2.906
  Допаѓања:
  9.256
  Пол:
  Женски
  Агресивно,но добро за вадење на негативна енергија

   
 16. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.378
  Пол:
  Машки
 17. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  1.874
  Допаѓања:
  26.400
  Пол:
  Женски
   
  Последна измена: 16 декември 2016
  На ♡BuBaLe♡ му/ѝ се допаѓа ова.
 18. friendy

  friendy Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 април 2012
  Пораки:
  1.874
  Допаѓања:
  26.400
  Пол:
  Женски
 19. Snow-Star

  Snow-Star Популарен член

  Се зачлени на:
  28 јануари 2014
  Пораки:
  2.478
  Допаѓања:
  14.620
  Пол:
  Женски
  Еве ја мојата плеј листа додека вежбам:
  I'm an albatroaz- Chupa
  Work Bi*ch- Spears
  R U crazy- Maynard
  Confident- Lovato
  Cool for the summer- Lovato
  Turn down for what- Snake
  On my mind- Ellie
  Powerful- Ellie
  Feelin' myself- Cyrus
  23- Cyrus
  Work from home- Harmony
  Bang bang- J, Minaj, Grande
  Sexyback-
  Summer love-
  Rock your body-
  Suit and yie- Timberaike
  Annimals- Garrix
  Bad blood- Swift
  Carry out-
  The way I are- Timberland
  Scream and shout- william

  Скромно, но приближувањето кон последната песна предизвикува уште поголема мотивација за што побрзо да се заврши со вежбањето.
   
 20. PogbaPol

  PogbaPol Популарен член

  Се зачлени на:
  27 мај 2015
  Пораки:
  2.473
  Допаѓања:
  10.378
  Пол:
  Машки