Музика за вежбање

Дискусија во 'Фитнес' започната од Lux, 7 април 2012.

 1. vale038

  vale038 Активен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2016
  Пораки:
  25
  Допаѓања:
  12
  Пол:
  Женски
  Одлична е за кардио (y)
   
 2. EvAngelos

  EvAngelos Популарен член

  Се зачлени на:
  25 февруари 2012
  Пораки:
  3.283
  Допаѓања:
  9.090
  Пол:
  Машки
  Ајде препорачајте некоја добра музика за вежбање, да се мотивираме малце :)

  Ја многу сакам дабстеп за вежбање, со добри басови. Сега вежбав со оваа: