1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музика за стриптиз

Дискусија во 'Музика' започната од Nannaa, 11 февруари 2011.

 1. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  каква музика ги пали мажите ??
  нешто како на пример you can leave your hat on , некоја песна за играње стомачен танц или пак некоја мешано т.е. комбинација од овие двете?? П.С. ставете и некоја песна т.е. некое клипче спотче ИТНО МИ ТРЕБА ВЕ МОЛАМ МИ ТРЕБА ЗА 2 ДЕНА ве молам поможете ми ....... :worried: се разбира ако сакате... и ако знаете некоја комбинација од овие двете ставе те линк ве молам за помош... :worried:
   
 2. Anjichka

  Anjichka Истакнат член

  Се зачлени на:
  5 ноември 2010
  Пораки:
  122
  Допаѓања:
  76
 3. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  Барам песна


  фала многу ordinary girl.. убава е песната само не ме разбра... сакав да речам некоја песна комбинација од тие такви како што се за стриптиз за играње и за стомачен танц... а не you can leave your hat on... само за пример ја дадов таа песна... но сепак фала и ако можи и некој друг ако знај нека стави линк...
   
 4. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
  знам дека има цела тема ама ништо не најдов вакво некоја комбинација од песна за стриптиз и стомачен танц (да не речам чочек)... и затоа отворив затоа што итно ми треба.... сепак фала што си се намачила и си пишала. :)
   
 5. pocetna

  pocetna Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 октомври 2010
  Пораки:
  104
  Допаѓања:
  138
 6. Nannaa

  Nannaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2010
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  30
 7. Magnolija

  Magnolija Популарен член

  Се зачлени на:
  1 декември 2009
  Пораки:
  1.674
  Допаѓања:
  7.642
 8. Black.Beauty

  Black.Beauty Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 јули 2011
  Пораки:
  447
  Допаѓања:
  213
  Девојки ми текна на оваа песна од Стоунси, за да му приредите пријатно изнедување на вашиот сакан ;) Башка во спотов има стриптиз :lol:

  http://www.youtube.com/watch?v=ElOXKt0v7-A
   
 9. RiRii

  RiRii Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 август 2011
  Пораки:
  210
  Допаѓања:
  45
  Пол:
  Женски
 10. black-angel

  black-angel Praefectus Vigilum Член на тимот

  Се зачлени на:
  14 декември 2009
  Пораки:
  2.609
  Допаѓања:
  4.380
  Пол:
  Женски
 11. Towelie

  Towelie Популарен член

  Се зачлени на:
  29 октомври 2011
  Пораки:
  517
  Допаѓања:
  688
 12. Mrs.Cuper

  Mrs.Cuper Популарен член

  Се зачлени на:
  10 август 2011
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  2.553
  Пол:
  Женски
 13. Kitten

  Kitten Форумски идол

  Се зачлени на:
  27 ноември 2009
  Пораки:
  9.375
  Допаѓања:
  42.179
  Пол:
  Женски
 14. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.717
  Допаѓања:
  5.012
  Пол:
  Женски
 15. simona-i

  simona-i Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2012
  Пораки:
  348
  Допаѓања:
  30
 16. DragonLady

  DragonLady Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 јуни 2012
  Пораки:
  109
  Допаѓања:
  23
 17. Caitlin

  Caitlin Активен член

  Се зачлени на:
  29 август 2012
  Пораки:
  68
  Допаѓања:
  26
 18. blaa

  blaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  410
  Допаѓања:
  378
 19. SweetChild

  SweetChild Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2012
  Пораки:
  1.597
  Допаѓања:
  2.987
  Пол:
  Женски
 20. Happy-.-girl

  Happy-.-girl Активен член

  Се зачлени на:
  28 ноември 2012
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  Striptiz ?

  Devojki zdravo jas sum nova na forumot bi sakala da gi slushnam vashite mislenja i iskustva na taa tema :) so dechko mi sme vo vrska skoro 1godina i toj e dosta postar od mene i mnogu bi sakal da mu igram striptiz a so ogled na toa deka nikogash ne sum go pravela toa me interesira na koja muzika dajte mi nekoi ideii :)