1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музика од филмови

Дискусија во 'Канта' започната од blackpanter, 29 декември 2015.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. blackpanter

  blackpanter Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јануари 2015
  Пораки:
  1.065
  Допаѓања:
  6.089
  Пол:
  Женски
  Ја отварам оваа тема се со цел да споделуваме музика која ни оставила впечаток на филмското платно.
  Еве ќе почнам прва:

  Ако има некоја ваква тема нека оди во канта.

  Има уште, ама не ми текнуваат во моментов. Па кои се вашите омилени филмски песни?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.094
  Допаѓања:
  61.987
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.