babylove овошни кашички

Музичка академија во Штип

Дискусија во 'Образование' започната од idunn, 18 август 2014.

 1. idunn

  idunn Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сакам да прашам, за еден пријател, дали има смер за хармоника на музичката академија во Штип. Ве молам доколку некој знае, помогнете ми :)
   
 2. Kastak

  Kastak Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Има некој на факултетов? Ме интересира од што се состои приемниот на Теорија на музиката и музичка педагогија.