1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музичка академија во Штип

Дискусија во 'Образование' започната од idunn, 18 август 2014.

 1. idunn

  idunn Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2014
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Сакам да прашам, за еден пријател, дали има смер за хармоника на музичката академија во Штип. Ве молам доколку некој знае, помогнете ми :)
   
 2. Kastak

  Kastak Истакнат член

  Се зачлени на:
  18 август 2012
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Има некој на факултетов? Ме интересира од што се состои приемниот на Теорија на музиката и музичка педагогија.