1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музички вeсти и новости

Дискусија во 'Канта' започната од Hipster, 4 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Hipster

  Hipster Форумски идол

  Се зачлени на:
  8 јули 2011
  Пораки:
  5.777
  Допаѓања:
  22.418
  Пол:
  Женски
  Сметам дека ни недостига ваква тема, каде можеме да прашаме и да кажеме за сите вести во врска со музиката, дали за концерти, свирки гостувања, песни, албуми, па и некој трач ако не :lol:
  Се заслушав доста песни од Take That и забележав дека дека некаде е присутен Роби, некаде не е.
  Групата го направи својот Кам бек, заедно со Вилијамс, но дали остана заедно со нив, или си продолжи со соло кариера?
   
 2. Vesna25

  Vesna25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  11
  Е мене ме интересира шо му е таа на Рубинчо Благадуша со му е во сите спотови,не е могѕче да не му е ништо а да ја има во секоја песна :D Почна и да ме нервира веке 8)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.