1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Музички ноти и акорди

Дискусија во 'Музика' започната од SexyGirl2, 30 јуни 2017.

 1. SexyGirl2

  SexyGirl2 Истакнат член

  Се зачлени на:
  24 јануари 2017
  Пораки:
  200
  Допаѓања:
  454
  Пол:
  Женски
  Барав ваква тема овде и за жал не најдов. Доколку веќе постои посочете ме и оваа може да се избрише. Целта овде ми е, сите што се занимаваат со музика и што свират на одреден инструмент, да може да си разменуваме акорди, ноти од песни.