Мiranda Кerr-Ангелот на Викторија Сикрет

Дискусија во 'Мода и стил' започната од annnni, 11 септември 2010.

 1. jagotka123

  jagotka123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 март 2012
  Пораки:
  1.471
  Допаѓања:
  138
  Пол:
  Женски
  Премногу е убава.
   
 2. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Пресрцка е
  преслатка и преубава е.
   
 3. ceca-1

  ceca-1 Популарен член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  2.083
  Допаѓања:
  5.090
 4. Glossy-girl

  Glossy-girl Популарен член

  Се зачлени на:
  4 март 2012
  Пораки:
  3.193
  Допаѓања:
  8.924
  Пол:
  Женски
  Совршена е! :wasntme: :inlove:
  Многу си ја сакам.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 5. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  290
  Од кога се породи женава, секаде ја гледам.. по присутна е во медиумите него ли порано.. :)
  И дефитивно докажува колку преубаво се облекува.
   

  Прикачени фајлови:

  • mir1.jpg
   mir1.jpg
   Големина на фајлот:
   62 KB
   Прегледи:
   218
  • mir2.jpg
   mir2.jpg
   Големина на фајлот:
   75,5 KB
   Прегледи:
   218
  • mir3.jpg
   mir3.jpg
   Големина на фајлот:
   75,7 KB
   Прегледи:
   218
  • mir4.jpg
   mir4.jpg
   Големина на фајлот:
   71,4 KB
   Прегледи:
   218
  • mir5.jpg
   mir5.jpg
   Големина на фајлот:
   79,5 KB
   Прегледи:
   218
 6. Leeloo

  Leeloo Популарен член

  Се зачлени на:
  11 декември 2010
  Пораки:
  645
  Допаѓања:
  290
  Уште нешто..


  Па и синчето какво и е. :D
   

  Прикачени фајлови:

 7. Angel-Adriana

  Angel-Adriana Популарен член

  Се зачлени на:
  28 август 2012
  Пораки:
  1.085
  Допаѓања:
  552
  Мене ми е преубава, ама читав на еден американски сајт дека се понашала како кучка спрема другите ангели, ама мене сепак ми е слатка и убава :)
   
 8. CrAzZyYy

  CrAzZyYy Популарен член

  Се зачлени на:
  31 октомври 2011
  Пораки:
  584
  Допаѓања:
  1.579
  Пол:
  Женски
  Ја изгуби милијардерската работа а со тоа и големата популарност па мора некако да се остане на врвот.
  СНАЈДИ СЕ ПА ЖИВЕЈ

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  ПС: Да не почнете да ме критикувате одма и јас ја обожавам она ми е во моите топ 5 модели кои ми се инспирација. Совршена е...
   
 9. charliee

  charliee Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 март 2012
  Пораки:
  816
  Допаѓања:
  715
  Пол:
  Женски
  женава си има своја природна лепота не и се потребни многу шлакања за да изгледа совршено,таа и онака е таква.
   

  Прикачени фајлови:

  • 2-7B-1coles9.jpg
   2-7B-1coles9.jpg
   Големина на фајлот:
   217,3 KB
   Прегледи:
   118
  • images (1).jpg
   images (1).jpg
   Големина на фајлот:
   8,9 KB
   Прегледи:
   118
  • images (2).jpg
   images (2).jpg
   Големина на фајлот:
   13 KB
   Прегледи:
   118
  • images (3).jpg
   images (3).jpg
   Големина на фајлот:
   7,9 KB
   Прегледи:
   118
  • images.jpg
   images.jpg
   Големина на фајлот:
   9,4 KB
   Прегледи:
   118
 10. strawberry111

  strawberry111 Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 август 2011
  Пораки:
  158
  Допаѓања:
  57
  Мене ми е една од најубавите, ако не и најубавиот ангел. :D

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 11. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
  Многу е убава..
  А зошто вејке не работи за Викторија Сикрет?
   
 12. Foreveryoungiwannabe

  Foreveryoungiwannabe Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  309
  Допаѓања:
  685
  Многу ми е слатка.Има некако мило лице,а плус многу ми е згодна.Преубава е,а зошто веќе не работи за Викториас Сиктер незнам.Можеби и не е вистина,можеби се само гласини.
  Инаку,има преубав стил,стварно.
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 13. Moonstone.17

  Moonstone.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  16 април 2013
  Пораки:
  592
  Допаѓања:
  1.861
  Пол:
  Женски
  Една од поубавите Ангели на Викторија Сикрет.. :)
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 14. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
 15. Witchy-style

  Witchy-style Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2012
  Пораки:
  681
  Допаѓања:
  3.783
  Пол:
  Женски
  Мн ми е убава :inlove: Штета за Викторија Сикрет што изгубиле таков прекрасна манекенка ;)
   
 16. barbyyy

  barbyyy Популарен член

  Се зачлени на:
  26 јули 2012
  Пораки:
  796
  Допаѓања:
  290
  Пол:
  Женски
 17. ocila

  ocila Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 април 2012
  Пораки:
  5.513
  Допаѓања:
  1.896
 18. EleonoraLovato

  EleonoraLovato Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 декември 2012
  Пораки:
  683
  Допаѓања:
  676
  преубаво лице и тело, совршена :)
   
 19. smurffi

  smurffi Популарен член

  Се зачлени на:
  6 август 2012
  Пораки:
  714
  Допаѓања:
  378
  Пол:
  Женски
  [​IMG]

  душичкаа е.. :inlove:
   
 20. TheItGirl

  TheItGirl Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  11
  Ја обожавам.

  Преубава е. :) Има преубаво лице, и одлични црти, очите и се прекрасни.
  Најмноу кај нејзе ми се допаѓа стилот на облекување. Има многу добар вкус кога станува за облека и чанти, па и чевли. ;)
  [​IMG]