Форумџика на годината 2022
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Мix од благо и солено?!

Дискусија во 'Канта' започната од WhiteButterFly5, 5 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. WhiteButterFly5

  WhiteButterFly5 Истакнат член

  Се зачлени на:
  1 август 2011
  Пораки:
  283
  Допаѓања:
  69
  Дали ви се случило да јадете истовремено и благо и солено?
  Мене да. :lol:
  Незнам каде слушнав дека тоа било недостаток на нешто.....?! :^)
  [mod-dupla:1wrvt157][/mod-dupla:1wrvt157]
   
 2. Forgotten

  Forgotten Популарен член

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  349
  Допаѓања:
  185
  Обожавам да си јадам смоки и чоколада, превкусно ми е. :tmi:
   
  На WhiteButterFly5 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.762
  Допаѓања:
  60.412
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.