1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

НОВА

Дискусија во 'Канта' започната од cveke123, 1 април 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. cveke123

  cveke123 Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 февруари 2012
  Пораки:
  352
  Допаѓања:
  632
  Само сакав да ве прашам што мислите за училиштето нова...
  Има многу позитивни мислења, ама има и негативни...
  некој има искуство... има ли подобри школи од нова, во Скопје..

  фала однапред..
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.954
  Допаѓања:
  54.948
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.