НОКТИ!

Дискусија во 'Канта' започната од demilovato4ever, 13 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
  Здравоо! :)
  Ако може некои поедноставни идеи за лакирање .. Не сакам нешто премногу кич .. Што е можно поедноставно. ( како било може и преку слики , видеа .. итн.) :)
  Ве молам што е можно побрзо.. ми треба итно .. Поздрав , и фала однапред! :$ :* :D
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.266
  Допаѓања:
  14.969
  Пол:
  Женски
 3. demilovato4ever

  demilovato4ever Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јануари 2012
  Пораки:
  216
  Допаѓања:
  220
  Ок е .. не сакав нешто да копирам или слично :) Сега видов .. Сепак нешто поедноставно ако може.. На таа тема скоро сите се многу кич :) позз
   
  На ivyych му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Tenkai

  Tenkai Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јули 2010
  Пораки:
  2.316
  Допаѓања:
  1.900
  Можеш слободно и во таа тема да прашаш за идеи, само потенцирај дека сакаш поедноставни. Немало потреба од нова тема. И во иднина ќе те замолам да користиш боја само кога сакаш да потенцираш нешто.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.